volan od golfa 3 na golf 1????

volan od golfa 3 na golf 1????

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kupio sam dio centralne konzole i volan s 4 kraka od Golfa 3,ovu konzolu sam ugradio dobro je ispalo e sad jel moze volan od 3 na 1,momak koji radi na otpadu kaze da moze s sirokom piksnom koju mi je dao uz volan medjutim piksna je dosta ostecena tako da ne moze uci u kronere od volana jel zna neko moze li to tako ili me covjek zajebo'?????
 
Član
Ne znam da li te je covek zeznuo, eto ukoliko ti nije daleko Sarajevo (ne znam gde si), ja cu ti dati jednu takvu piksnu, koliko sam primetio moja je bez ikakvih ostecenja... i eto resena stvar!;)
 
Član
deez je napisao(la):
Ne znam da li te je covek zeznuo, eto ukoliko ti nije daleko Sarajevo (ne znam gde si), ja cu ti dati jednu takvu piksnu, koliko sam primetio moja je bez ikakvih ostecenja... i eto resena stvar!;)
ja sam iz Novog Travnika podaleko je,,,a moze li s tom piksnom naci cu je samo mi je bitno da moze,,hvala u svakom slucaju
 
Član
Moze,uradio je moj prijatelj..Na pochetku je malo strugalo,ali sad' je sve ok...Ne znam dal' ima kakve veze,kod njega je golf 1 onaj stariji,sa uskim stopkama.....
 
Član
neko je iskopao temu :lol: i kad je vec ozivi da kazem moze ali ima zafrkancije pocne sam da svira u sred voznje probao sam i skinuo pozz
 
Član
buraz ajde kad napravis to postavi slike,da vidimo kako je ispalo,bas me zanima kako ce biti;)
 
Član
Kazem vam nabavio sam i tu pixnu i volan od Golfa 3 i moze se uraditi ali kako stezes onu maticu pixna se sve vise i vise nabija i volan pocne da struze od one plastike, onda su to problemi i kontakti dolaze u dodir pa pocne sam da svira.Znaci moglo bi se rijesiti kada bi se ispod pixne stavio neki dodatni prsten koji joj ne bi dao da se nabija do kraja.Sto se tice konzole nju sam ugradio bez vecih problema.
http://img530.imageshack.us/img530/8623/picture005brb.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top