VN AUSTRALIJE

VN AUSTRALIJE

Jedna zaista dobra trka:cool:

1. Raikonen
2. Alonso
3. Fetel
4. Masa
5. Hamilton
6. Veber
7. Sutil
8. Di Resta
9. Baton
10. Grožan
11. Perez
12. Vernje
13. Gutierez
14. Botas
15. Bianki
16. Pik
17. Čilton
18. van de Garde

Nisu završili

Hulkenberg
Rosberg
Maldonado
Rikardo
 
Član
A Sutil je novi Jarno Trulli ... :lol:

Ko je iza njega danas vozio 30% gume je vise potrosio ... kao da mu je bolid sirok 5 metara, ne mozes ga zaobici da si bog-otac
 
Imam osjecaj da bi Ferrari mogao ove godine napraviti dobar posao, mogli bi do postolja. McLaren vrlo los, RB losiji nego inace a Mercedes dobar ali moraju za prva 3 mjesta jos malo poraditi. Lotus najbolji prema gumama ;)


Sutil je legenda :D
 
Član
Prva trka, neznaci da ce ovako ostati mada bi volio :D, svi su tu- niko se nije mogao bas tako lagano odvojiti,
sledeca trka je na jos +20 stepeni od danasnje , moze biti obrnut rezultat
ipak su se najavljivale promjene vremena pa nisam bas siguran da su svi imali set-up za suho vrijeme a i kvalifikacije na isti dan su isto malo pomjesale karte


1.- Kimi (ima toliko titula)
2.- Alosno (ima toliko titula)
3.- Vettel (ima toliko titula )

al mi je drago za Hamiltona ,i za one koji su mu govorili da je napravio gresku sa odlaskom iz McLaren-a
vidi se da sada uziva u onom sto radi
j87Z1On.png
 
Član
jest cigo bio (vidjecemo hocel i ove sezone biti isti), al mi se svidja njegov nacin razmisljanja u vezi odlaska u merc. kaze zna da u mc larenu ne moze osvojiti titulu, pobijedice na 4-5 utrka plafon, i biti daleko od titule. ovamo barem ne zna sta ocekivati... :D
 
emir_89 je napisao(la):
jest cigo bio (vidjecemo hocel i ove sezone biti isti), al mi se svidja njegov nacin razmisljanja u vezi odlaska u merc. kaze zna da u mc larenu ne moze osvojiti titulu, pobijedice na 4-5 utrka plafon, i biti daleko od titule. ovamo barem ne zna sta ocekivati... :D


I rekao je da u Mercedesu ima manju platu nego u McLarenu. U TG-u kad je gostovao rekao je da je presao u Mercedes jer imaju potencijala i zeli biti od pocetka u ekipi koja ce napraviti nesto i biti dio toga. Da ne bude ko u McLarenu, dosao na gotovo i lako mu je...
 
Član
kimmi :cool: navijam legenda
massa :icon_rolleyes:nije los
fetel :icon_mad:ne volim ga
alonso :lol:navijam
hamilton :123:dobar je zasluzuje sto je u f1 a mrk.

odlicna trka nadam se da ce i ostale biti zanimljive.
 
Top