Vizija moje Corse !

Vizija moje Corse !

Član
Nakon cca godinu dana sam ponovo sjeo za PS da uradim virutal tuning...svaki dan raduckam po PSu ali od tuninga sam se bio dugo vremena pozdravio. Sada sam uhvatio vremena da uradim svoje vozilo koje je ujedno i vizija kao i primjer kojeg cu se drzati u projektu sredjivanja Corse !

I ovako to izgleda ;)

 
Član
Nisam siguran hoce li uopste ici u boju auta...ostavio sa sa namjerom crno da mi se uklapa uz rucke vrata,lajsnu sa strane i crnim dijelovima karambolki kao i prednjom crnom maskom :) vjerovatno ostaju crni s tim sto ce se sve preletit plastik primerom da to fino pocrni i dobije svoj sjaj :D
 
Član
Dobra ti ova vizija!:cool:
Eto, Boze zdravlja i para, pa da ti se ostvari!:cool:
Super si zamislio i bas mi se djasvi!:cool:
 
Član
Dobro je ovo,samo koja bi ovo bila veličina felgi? Ovo na slici je otprilike 16'' :icon_biggrin:
 
Član
heheheh 15" nece ici 16" :D malo djeluje velika prednja felga jer je u prvom planu ali odprilike 15" na Corsi zauzme ovaj prostor pa bi to trebalo tako da izgleda s njima :D
 
Član
Evo danas sa se isao raspitivati koliko ce me izaci farbanje plastike i rijesavanje pojedinih mijesta koja su napadnuta blagom hrdjom od ogrebotina od prethodne vlasnice :) a i meni se ne svidja onaj poklopac :) to samo onako da ubijem monotoniju na fotografiji hahaha :D
 
Legend
kulturno , jednostavno i prelijepo .... doduse nije jednostavno jer sve sitnice kostaju ali sta je tu je , super druze ;)

EDIT : moram ti naci jednu sliku da vidis malo drukciji look felgi , mislim da ce ti se svidjeti , kad se vec kupuje da se kupi nesto dobro ;)
 
Član
Hvala enese :) ja i gotivim upravo ovaj clean look :) ovo je po meni idelno mozda jos koja sitnica sto mi trenutno ne pada na pamet ali sve u svemu je to moja zamisao :D a GSI ko zna mozda nekad poraste motor u pravog GSI-a hahaha :D
 
Legend
evo nasao sam ... u glavnom ZANEMARI vanjski izgled ovih auta , ali ovim corsicama,sto se felgi tice definitivno stoji ovako nesto ....

14-ka ......mali ET ......sirina 8J ili vise , ljuboje sa foruma ih ima , sparaj za ovo i pun pogodak imas ....

sd3776.jpg
[/img]

nbdisk.jpg


fyzeza.jpg


xuanm.jpg


nadam se da se i tebi svidja , jeste da su skuplje i teze za naci , ali se isplati ;)
 
Top