Visoko D.C.

Visoko D.C.

Član
ipak sam odlucio postaviti ovdje temu..... danas bio u visokom u kupovini, ostavio auto na parkingu.. onaj tamo preko rijeke, ne znam kako objasniti... uglavnom veliki je, nije asfaltirano... i kad sam dosao do auta, imam sta i vidjeti.. neko mi skinuo, ni manje ni vise desno staklo retrovizora :D , izgleda nekome zatrebalo :lol:
srecom, imam kuci tih sitnica za golfa pa me nije kostalo nista.. al svasta ces ti vidjeti u nasoj drzavi :D
 
Član
RE: Visoko D.C. xD

Tačno nekad treba ustati, otići na parking, ostaviti auto i nešto primamljivo, sakriti se i čekati.



A onda!!!:icon_mad:
 
Član
RE: Visoko D.C. xD

suti ba oggy.. dobro sam prosao, nisu dirali lijevi :D

:lol:

ja nisam mogao vjerovati.. pa ***** mu sve, ako nemas para sebi kupiti ogledalo, koji ce ti klinac auto.. al eto, nek nije sta vece, bilo je svega u autu :cool:

nadam se da ce se koji visocanin javiti... da mi objasni kakav je ono parking, ima kao neka firma, fabrika kad se predje most na lijevoj strani a parking na desnoj.. preko rijeke je ono neko kao setaliste, sta li je vec :)
 
RE: Visoko D.C. xD

sub3r je napisao(la):
suti ba oggy.. dobro sam prosao, nisu dirali lijevi :D

:lol:

ja nisam mogao vjerovati.. pa ***** mu sve, ako nemas para sebi kupiti ogledalo, koji ce ti klinac auto.. al eto, nek nije sta vece, bilo je svega u autu :cool:

nadam se da ce se koji visocanin javiti... da mi objasni kakav je ono parking, ima kao neka firma, fabrika kad se predje most na lijevoj strani a parking na desnoj.. preko rijeke je ono neko kao setaliste, sta li je vec :)

ma brate meni su htjeli antenu ukrasti / izvaliti :D :D sve se danas krade,da gace usrane ostavis u autu ukrala bi rulja :D :D :D
 
Član
dobro si prosao,mogao si auto naci na klocevima,kao sto se zna desit:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
ako sam dobro skontao to je Topuzovo polje,tu blizu je Bingo cini mi se
fkt kakav smetljar moras biti da ukrades nesto sto kosta 5 maraka
pa moras nekom platiti da to uzme od tebe ukradeno :D
dobro je neka je samo to
 
Član
[attachment=37090]
Ako je ovaj pogled, jednostavno ne idi vise tamo jer taj parking radi samo ako je guzva u gradu i nemas gdje a inace slabo ide i saobracaj tako da je lako lopovima bilo sto uraditi.

Idite na parking iznad Pošte,2KM i bez brige ili trazite u jednoj od jednosmjernih ulica mjesto samo pazite kome cete stati pod prozor da vam ne busi gume..brrrr brrrr shudni ljudi.:icon_mad:
 
Član
:lol:

jeste.. to je taj.. samo sto je bilo malo manje ljepse kad sam ja bio :D
ma taj sam prvo vidio, veliko P.. reko ajd, ionako necu biti dugo.... ma jebo ogledalo, nije nista veliko... nego onako mi smijesno, gdje ces to krasti.. lakse bi skontao da mi je felge skinuo :D
 
Top