Više osoba povrijeđeno u saobraćajnoj nesreći u Tuzli

Više osoba povrijeđeno u saobraćajnoj nesreći u Tuzli

Član
Više osoba je povrijeđeno i pričinjena je veća materijalna šteta u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u srijedu oko 20:30 sati u Rudarskoj ulici, kod skretanja za TC Tuš u Tuzli. Povrijeđeni su kolima hitne pomoći Doma zdravlja Tuzla prevezeni u UKC Tuzla gdje im je ukazana pomoć.

Prema nezvaničnim informacijama koje saznajemo na mjestu događaja u saobraćajnoj nesreći su učestvovali automobil ˝Ford KA˝ kojim je upravljao dvadesetčetverogodišnji Sanel Ć. iz Tuzle i kombi ˝VW Transporter˝(994-M-910) u kojem je bilo više osoba. Povrede je zadobio vozač Sanel Ć., njegov suvozač devetnaestogodišnji Hasan S., kao i više osoba iz kombija. Svi povrijeđeni su prevezeni u UKC Tuzla, gdje se ljekari još uvijek nisu izjasnili o stepenu njihovih povreda. U toku je uviđaj kojeg na mjestu događaja obavljaju službenici Odjeljenja kriminalis
 
Član
Ovi kombiji su samoubice...kamikaze...Jos i danasnji vozaci ..Gdje ovo ide..Jucer mi se u gepek zapuco ovakav kombi ...
 
Član
ma ovo je katastrofa na ulicama u zadnje vrijeme neznam sta je sa ovim "vozacima" kao sto je mirzaa3 rekao kamikaze
 
Član
Boze sacuvaj jesu ih ispeglali....ovde vise nis ne vredi nego okovat auto ko transporter il kupit dajca troosovinca pa ko voli nek izvoli :S
znal se ko je kriv
 
Administrator
po meni po ovim slikama mislim da je oduzimanje prava prvenstva... cini mi se da je kombi skretao a ka se zabio u njega.
 
Član
nije mi samo jasno otkud fordu da su lijeva vrata sj*ana...a moglo bi bit oduzimanje al kojom je brzinom bio udar pitaj boga jer nece na maloj ovolko auto razbit,doduse ford je to :lol:
 
Top