vino

vino

Član
Ako ima ljubitelja vina, koje vinčeke možete preporučiti da je vama ok iz nekog razloga :) neku slikicu cijenu i tako.....

Al gledajte da preporuka bude dostupna u bih, a ne sa eskurzije i sl :)
 
Član
Meni jedno od najboljih bijelih vina Pošip Čara i ima kod nas,oko 15km mislim da je 0.7l
 
Član
mostarsko crno.:lol: cijena 2,95. moras malo promuckati prije upotrebe da se digne mulj sa dna:lol::lol::lol:
 
Član
Nije bitno crno....bijelo..suho.vako nako...:) koje pijete, tj volit da popijete za koju priliku ...onako ako imate koju pametnu da prozborite....
 
Član
Neinteresuju me a i većinu mutavci, praškovi i sl :)

Kako vam se čini vranac makedonski ipmerator..

Grga gdje kupuješ to vino
 
Član
Brkic vinarija iz Čitluka, Greda i Zilavka su mi dobra vina a ima ih kupiti po Sarajevu, Zilavka po 14-15 km Greda po 20-22 km
http://www.brkic.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=47&Itemid=56&lang=hr
 
Član
aServis je napisao(la):
Neinteresuju me a i većinu mutavci, praškovi i sl :)

Kako vam se čini vranac makedonski ipmerator..

Grga gdje kupuješ to vino

ovde sam kupovao u Bingu, samo imas ja mislim razlicite Pošipe, uglavnom Pošip Čara je taj o kome ja pisem ;)
evo ga
 
Član
Pitam te jer pijem bijelo i jbg razlika je za poklona i kad ti konzumiras :D Ja pijem Grasevinu i Krstac
 
Član
komsija jesil probao sta od napisanih?
ima li jos ko kakvih prijedloga, interesuje me crno..
 
Član
Trenutno imam veće zalihe domaćeg vina, preko prijatelja x koji nabavlja od prijatelja y :) pa trenutno i ne idem u nabavku
 
Top