Video Volkswagen Golf R Cabrio

Video Volkswagen Golf R Cabrio

Član
</div>
<div style="text-align: center"><object type="application/x-shockwave-flash" width="450" height="350" data="http://www.youtube.com/v/jeRvIlFsl6M" id="ltVideoYouTube"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/jeRvIlFsl6M" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAcess" value="sameDomain" /><param name="quality" value="best" /><param name="bgcolor" value="#FFFFFF" /><param name="FlashVars" value="playerMode=embedded" /></object></div><p>Volkswagen je na pro&scaron;logodi&scaron;njem Worthersee GTI okupljanju u Austriji između
ostalog predstavio i koncept Golfa R u kabriolet izdanju. Već tada se govorilo
o tome da bi ovaj kabrio mogao da se nađe i u serijskoj proizvodnji, a po
poslednjim vestima premijera serijskog Golfa R Cabrio će biti održana krajem
septembra ove godine, na Salonu u Parizu, kada će inače promociju imati i novi
Golf VII.</p>

<p>Golf R Cabrio će pokretati 2,0 litarski četvorocilindrični motor sa 270KS i 350 Nm, ubrzanje od 0 do 100 km/h će iznositi oko 6 sekundi, a maksimalna brzina 250 km/h</p>

<p>Golf R Cabrio će u odnosu na Golf GTI Cabrio biti niži, imaće i veće
točlove, novi body kit, novi izduvni sistem i kožni enterijer sa Recaro
sedi&scaron;tima.</p>

<p class="alert">Ivan Mitić &ndash; Autoblog.rs</p>

<br />


<br />
 
ovo je valjda GTI :icon_rolleyes:

a ovo je R

4773f09b03.jpg
 
Član
ja licno vjerujem samo u tvrdi krov, ovo je po meni totalno sranje, cak mi ruzno izgleda ovako s ovim krovom, ako se to moze uopste nazvati krovom
 
Član
Sta fali i ovom krovu ne prokisnjaje uglavnom :D inace ovi kabrioleti imaju preludo grinjanje zimi grije strasno puno bolje od standardnih verzija sa tvrdim krovom barem je tako na golfu 3 cabrio ;) mada ko ima ovakvo auto i ne vozi ga zimi ima jos jedno za zimske uslove :icon_smile:
 
ovo je nesto sasvim izmedju al vise je na gti ;)

rore sa straes ;) prednji branik u nekoj u nekoj kombinaciji gti i r resetka srednja i maglenke ko u gtija a linije oko plastika sa strane ko u r-a
 
Top