VIDEO: Nesreća Masse u kvalifikacijama

VIDEO: Nesreća Masse u kvalifikacijama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kvalifikacije za VN Mađarske u subotu na Hungaroringu prekinute su nakon dva kruga zbog nesreće u kojoj je stradao Brazilac Felipe Massa iz Ferrarija.

Prema informacijama koje stižu iz Ferrarija, Massa je pri svijesti ali se još uvijek ne zna priroda ozljede.

Kako se moglo vidjeti na snimci, Massu je u vožnji velikom brzinom pogodio neidentificirani predmet u glavu koji ga je vjerojatno onesvijestio tako da je on, umjesto da prati zavoj na stazi Hungaroring, nastavio voziti ravno i zabio se u zid.

Slična nesreća dogodila se prije tjedan dana kada je smrtno stradao Henry Surtees, vozač Formule 2, kojega je pogodio kotač s izletjelog bolida u glavu. (Hina)

http://www.youtube.com/watch?v=XvAuUiNK_SY
 
Član
WTF e shit meni Massa jedan od omiljenih....ajde sad malo krenite da odvaljujete sta je ovo crno sto ga puklo u glavu, meni trenutno nista ne pada napamet :lol:
 
BMW-GTI je napisao(la):
WTF e shit meni Massa jedan od omiljenih....ajde sad malo krenite da odvaljujete sta je ovo crno sto ga puklo u glavu, meni trenutno nista ne pada napamet :lol:

spala kapica sa ventila sa gume od formule ispred njega
 
Član
opruga sa zadnjeg desnog vjesanja barikelovog bolida. ima potres mozga i izvrsena je operacija jer je doslo do frakture lobanje iznad oka. ta opruga nije ni malo laka, teska je oko 800 grama a jos brzina kojom je on pokupio oprugu nije ni malo naivna. minimum 6 nedjelja ce biti odsutan a moze se desiti i da zavrsi sa ovom sezonom. doktori su cak izjavili da mu je stanje stabilno ali da postoji sansa da se pogorsa i da nedaj boze umre
 

LSD

Član
zao mi jbg,a bio na poslu kad na tv ispred vidim nesh se kuhlja,al sam mislio prvo da je pticica kakava!:icon_cry:
 
Član
masa je isao 275 u trenutku udara. sila pri udaru je izmedju 500 i 700 kg a mjereno je za brzinu od 250 km/h znaci za 275 km/h je nesto vise
 
Član
gledo sam juce cijelu utrku i kako se desilo..pravo jebeno je bilo preko 200km/h se zabio poceo je malo da koci kada je presao preko 2-3 ostrva ali nista...

ocito da ga je pogodila opruga(barem tako rekose) u glavu i da je izgubio svjest...
jer i na usporenom snimku se vidilo da nesto dolijece prema njemu i udera ga

al dobro je ipak je ziv sto je najbitnije
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top