VIDEO : Mitsubishi EVO X FQ-400 vs Nissan GT-R

VIDEO : Mitsubishi EVO X FQ-400 vs Nissan GT-R

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/umG7rGqEJCQ&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&feature=player_embedded&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/umG7rGqEJCQ&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&feature=player_embedded&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="425" height="344"></embed></object>
 
Član
Ja bi takodje Skyline... veca mi je egzotika nego EVO ... ljepse izgleda, bolji .. bar meni:icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Sori sto vas ispravljam,ali nije to Skyline,to je GTR (i na netu dosta "strucnjaka" grijesi).

Oni stari su bili Skyline jer su se bazirani na Skyline sedanu,posto novi GTR nema sedan bazu on je samo GTR,a "moderni" Skyline je valjda G35/37 (US).

A sto se tice klipa,pa ok,nije nemoguce da ga EVO uzima na slalomu,dosta je manji i laksi,premda opet dva razlicita vozaca voze,tako da ima i toga,al nema pojma.
Al opet skup je ovaj FQ,oko 150 000 km ,dakle ista cijena kao i GTR,hmmm,ipak bi ja GTR-a,a FQ i ne mogu (british market only) :D
 
Član
Ma ovakvi testovi s dva vozaca su uvijek varljivi bolje kad jedan lik uradi testove na oba vozila al i ocekuvao sam da ce GTR bit malo brzi . . . al ja bi svejedno EVO-a al IX MR FQ360 hvala lijepo:D i po mogucnosti RallyArt verziju:D:D
 
Super Moderator
Ljepsi mi je EVO
i ima 4 vrata ;)

a ovi testovi... pa eto tako
onaj zadnji test zavisi i od guma... da su iste gume na oba auta pa hajd onda bi bio pravi test
al GTR je nizi pa mislim da svakako moze vecu silu podnijet u krivini :D
 
tibor987 je napisao(la):
Ako niste skontali nisu dva vozaca nego je isti, pogledajte malo bolje genijalci :D

hehe,jbg ja nemam zvuka pa mi je sve zbunjuce kad gledam ove klipove,odoh vala danas kesirat 20 km za zvucnu,vrijeme je.;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top