Video Ladom Pokupio Motociklistu I Poslao Ga U Bolnicu

Video Ladom Pokupio Motociklistu I Poslao Ga U Bolnicu

Član
</div>
<div style="text-align: center"><object type="application/x-shockwave-flash" width="450" height="350" data="http://www.youtube.com/v/akF_SQl9laI" id="ltVideoYouTube"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/akF_SQl9laI" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAcess" value="sameDomain" /><param name="quality" value="best" /><param name="bgcolor" value="#FFFFFF" /><param name="FlashVars" value="playerMode=embedded" /></object></div><p>Jo&scaron; jedan video iz Rusije, a ovaj pokazuje kako je vozača Yamahe FZ1 usred grada
Ladom VAZ-21061 pokupio neoprezni vozač.</p>

<p> Za upravljačem Lade je bio 17-godi&scaron;nji mladić bez položenog vozačkog ispita.
Nakon &scaron;to je bajkera &ldquo;prebacio&rdquo; preko haube svoje Lade, samouki vozač pobegao
je s mesta nesreće. Bežanje mu ba&scaron; i nije pomoglo jer ga je policija vrlo brzo
prona&scaron;la, dok je vozač Yamahe zavr&scaron;io u lokalnoj bolnici sa nekoliko preloma.</p>

<p>Izvor: Automotoportal.hr</p>

<br />


<br />
 
Član
trazio dobioo zardinjere nisu dzaba postavili da ovakve koo sto je strasi vozac jamahe malo uspore i spase od lomova
 
ja koliko vidim u ovoj ulici je zabranjen saobracaj,ona napomena vjerovatno govori da se moze samo parkirat u ovoj ulici,sto znaci da su zardinjere bile granica :icon_rolleyes:

al et nek je sve snimljeno,da obojica dobiju kazne :D
 
Član
I sam vozim motor, ali ovo je iskreno veca greska samog vozaca motora! :icon_mad: Gdje ces kroz parking guliti 80-100 km/h!:icon_mad:
 
Ruski seljak, eto...Sa 17 godina pilat yamahu kroz parking i ignorirat zardinjere...svaka mu cast. Sreca pa je nosio kacigu.
 
Član
Što mrzim ove ovake likove sa motorima što hoće svukuda da se progruaju i prođu,
imao sam sličnu situaciju umalo mi jedan podletio pod auto ni sam znam kako je auto uspilo stati da ga ne pokupim
 
Član
Klip i tekst nidje veze , totalno bezveze :icon_rolleyes: iz naslova teme sam ocekivao nesto zanimljivije :D

samo mi nije jasno otkud lada u rusij :icon_question: Mora je netko uvezao iz njemacke ! :icon_smile:
 
Top