Video igricom do novog GTI-a

Video igricom do novog GTI-a

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Volkswagen je objavio besplatnu online igricu u čast predstavljanja novog Golfa GTI, a vozeći virtualnog, imate priliku osvojiti i onog u pravoj veličini

GTI projekt temelji se na video zapisima zabilježenim pomoću male kamere ugrađene na Golf GTI koji je 32 puta manji od onog u prirodnoj veličini, a maketa se kreće po posebno konstruiranoj Scalextric stazi. Osim što postoji mogućnost osvajanja pravog Golfa GTI, preciznije, njegovog višemjesečnog korištenja, igrači se mogu okušati s konkurentima iz cijelog svijeta, a postoji opcija osnivanja vlastite online lige. U slučaju sudara ili kvara, na raspolaganju su tehničari koji će u najkraćem roku osposobiti bolid i vratiti ga u utrku.

Ko hoce smece da ima evo neka igra..:lol::lol::lol:

evo link

http://www.gtiproject.com/
 
Član
haha...odma je neki haker napravio vrijeme 0:12:xx, sto je nemoguce...ja uspio 0:27, i mrsko mi dalje bilo...al nije losa furka...rijetkost da VW nesto mocno napravi...
 
Član
Netreba bit prvi, samo imat vrijeme čini mi se manje od 40sec il tak nešt, onda će dobit netko od svih tih koji naprave jedan krug manji od 40sec... Nisu ludi dat prvom kad to netko hakira za 5min
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top