VIDEO : Ford Focus RS na Top Gear testu

VIDEO : Ford Focus RS na Top Gear testu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/6nCYF05lo8U&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/6nCYF05lo8U&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
ma ovaj Focus je zvijer, neki dan bas malo gledao o njemu.. strava je.. oko 70000km dodje kod nas.. al ja bih ga u plavoj boji ! :icon_smile:
 
Legend
69.000 dodje, stim da treba se imati u vidu da se da pricati o toj cijeni jos ... 305 KS za cijenu jednog.... hajd da nespominjem sta vec kod nas se kupuje znamo vrlo dobro :D
 
a lud video,samo renault je previse u sport stilu pravljen...konstrukcija samo za staze...rollbar i tako to.Dok je ovaj za sve!!
ford mi je ok al opet preferiram renault--hehe;)
 
Legend
Hehe, kaze Jeremy, ovo nije auto ovo je vreca za napuhavanje :) ja shege od kola od renoa, jesil mu vidio zadnju sajbu kako se uvija, komad tanke plastike ili sta vec..
 
daki je napisao(la):
Hehe, kaze Jeremy, ovo nije auto ovo je vreca za napuhavanje :) ja shege od kola od renoa, jesil mu vidio zadnju sajbu kako se uvija, komad tanke plastike ili sta vec..

auto za stazu....jbg to je kompeticija u izradi sto lakseg auta,kako sam cuo trenutno vw radi na nekom po istom principu..Evropsko neko takmicenje ili sta vec,renou je uspijelo jer je oborio rekord najbrzeg prednjom vucom na stazi....
 
Član
Focus RS iako nisam fan forda je trenutno definitivni VRH, renault je shit, jeremy je dobro reko. RS ima sve, možeš laganini do posla s njim, u shoping.. a opet možeš i na stazu... Ak te nađe negdje gužva imaš dovoljno tehnologije u njemu da te zabavi.. a cijena je više nego dobra..

SAmo.. šta se nije pričalo da će bit limitirani broj RSova na ulicama? 60-70k il tak nešt nesjećam se više. To bi bila šteta jbg.. auto je predobar..

______________

Da nebi mislili da sam prešo na ford.. samo se čeka r20t golf ili možda onaj 2.5t 4x4 .. da ford sjedne na drugo mjesto u klasi :) već su razvili oba motora.. al nećemo OT ovdje, ne zaslužuje to RS
 
corrado je napisao(la):
Focus RS iako nisam fan forda je trenutno definitivni VRH, renault je shit, jeremy je dobro reko. RS ima sve, možeš laganini do posla s njim, u shoping.. a opet možeš i na stazu... Ak te nađe negdje gužva imaš dovoljno tehnologije u njemu da te zabavi.. a cijena je više nego dobra..

SAmo.. šta se nije pričalo da će bit limitirani broj RSova na ulicama? 60-70k il tak nešt nesjećam se više. To bi bila šteta jbg.. auto je predobar..

______________

Da nebi mislili da sam prešo na ford.. samo se čeka r20t golf ili možda onaj 2.5t 4x4 .. da ford sjedne na drugo mjesto u klasi :) već su razvili oba motora.. al nećemo OT ovdje, ne zaslužuje to RS

glupo je okarakterisat Renaulta ovog kao shit!!!...jer uopste ne spadaju u istu skupinu nisu pravljeni za istu namjeru...btw koliko kubika ima ovaj Ford a koliko Renault...to je taman da pokrije tu nejgovu opremu koju su natrpali da bi izjednacio odnose tezina + kubikaza...Renault je 2,0 olaksan toliko da bi ipak lako oderao ovog fokusa RS na stazi.....neka olaksaju fokusa vec je druga prica (ODE FOKUS).....sve je stvar u odnosu kubikaza + tezina.
Renault je najbrze auto prednjom vucom na stazi i jos jednom kazem glupo je reci da je SHIT!!!!
auto je posebne namjene i glupo ga je poredit s ovim autom
 
Član
Ima slickove.. da ih stave na focusa misliš da nebi dobio tu sekundu il kolko je već bilo? Focus je ovdje definitivno bolji allrounder, ko će kupovat tog renaulta? Nije auto za svaki dan, nije auto za ništa osim staze, znači mogu si ga kupovat bogataši i profesionalci za stazu i to je to...

Moš ti pričat šta god hoćeš, vidim da voliš renault, kao i ja vw, ali ovdje ford pobjeđuje, za sad..
 
corrado je napisao(la):
Ima slickove.. da ih stave na focusa misliš da nebi dobio tu sekundu il kolko je već bilo? Focus je ovdje definitivno bolji allrounder, ko će kupovat tog renaulta? Nije auto za svaki dan, nije auto za ništa osim staze, znači mogu si ga kupovat bogataši i profesionalci za stazu i to je to...

Moš ti pričat šta god hoćeš, vidim da voliš renault, kao i ja vw, ali ovdje ford pobjeđuje, za sad..

pobjedjuje donekle ford...no ipak opet ti ponavljam ova dva auta nikako ne treba stavljat jedno uz drugo...A renault megane kao sport izvedba nudi se u R26 seriji znaci bez onog R!!!....i prije bi uzeo takvog nego fokusa moje skromno misljenje,,,,jbg....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top