Video - buduća serija 3

Video - buduća serija 3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo ga narode(video)

http://www.automotosvijet.com/index.php?option=com_content&view=article&id=848:budua-serija-3&catid=100:fotografisano&Itemid=174

Ne bi loše bilo napraviti posebnus ekciju za špijunske slike i snimke, da malo razmjenjujemo. Moderator ili Administrator?? :)

42-nova-serija-3.jpg
 
Član
ocekivano, ko i u merca izasla nova c klasa odjednom redizajnirani svi modeli, napokon da bmw krene mjenjat svi modeli stari po 6,7 godina, mislim da ce biti najljepsi od svih modela bmw-a
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Dobar prijedlog ;), a čini mi se da će nova trica imati sličnu liniju kao nova 5-ica, što znači :cool:

tako ovdje pisu, kakva je bila sedmica sad je petica, kakva je petica bila sada ce biti trica. Meni je to dosadno, jer uvijek znamo kako ce izgledati naredna generacija sem sedmice koja nema od koga naslijediti izgled :)

U stvari ja mislim da ovakva auta namjerno ovako maskiraju sve u svrhu privlacenja paznje i marketinga!!
 
Nema tog proizvođača koji nema bar 3-4 slična modela, pa čak i jedan Aston Martin, čak i ovaj ekskluzivni ONE77 (milijun eura vrijedan) izgleda kao tunirani v8 Vantage.
A ako svi budući bmw-i budu izgledali kao 5 ili 7 je nemam ništa protiv, bar ih više ne dizajnira Bangle
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Nema tog proizvođača koji nema bar 3-4 slična modela, pa čak i jedan Aston Martin, čak i ovaj ekskluzivni ONE77 (milijun eura vrijedan) izgleda kao tunirani v8 Vantage.
A ako svi budući bmw-i budu izgledali kao 5 ili 7 je nemam ništa protiv, bar ih više ne dizajnira Bangle

Jes to, ok je sve to, no ovo je moj neki ukus, nekako vise volim neke radikalnije izmjene dizajna ili bar detalja nekog.
 
Član
Slicno je bila zamaskirana i nova Serie 5 i ispala pravo elegantna i jos sportski... ne sumnjam da ce i ovaj da bude;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top