VIDEO : Audi Q5 Custom Concept

VIDEO : Audi Q5 Custom Concept

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/DQ3nfkao8Qo&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/DQ3nfkao8Qo&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>
 
Član
imam klipic sa wörthersee kad su ga palili i slagali gasove,postavicu ga malo kasnije sad sam u frci,mensecini da je 4.2 motor fsi sam procitao ne sjecam se vise,al jebeno zvuci
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
imam klipic sa wörthersee kad su ga palili i slagali gasove,postavicu ga malo kasnije sad sam u frci,mensecini da je 4.2 motor fsi sam procitao ne sjecam se vise,al jebeno zvuci

Motor je V6 3.0 Supercharged( kompresor) 408bHp, malo remek djelo...
 
Član
3.0 TFSI V6 motoru iz Audija S4,pojačan sa standardnih 245kW/333KS na 300kW/408KS i 500 Nm obrtnog momenta (snaga se preko sedmostepene S tronic transmisije prenosi na sva četiri točka). Rezultat je ubrzanje do stotke koje traje samo 4,4 sekunde i najveća brzina limitirana na 250 km/h.
 
Član
duleprof je napisao(la):
3.0 TFSI V6 motoru iz Audija S4,pojačan sa standardnih 245kW/333KS na 300kW/408KS i 500 Nm obrtnog momenta (snaga se preko sedmostepene S tronic transmisije prenosi na sva četiri točka). Rezultat je ubrzanje do stotke koje traje samo 4,4 sekunde i najveća brzina limitirana na 250 km/h.

Dule trebali bi se mi zaposliti u Audijevoj poslovnici.... nema nam druge...;)
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
duleprof je napisao(la):
3.0 TFSI V6 motoru iz Audija S4,pojačan sa standardnih 245kW/333KS na 300kW/408KS i 500 Nm obrtnog momenta (snaga se preko sedmostepene S tronic transmisije prenosi na sva četiri točka). Rezultat je ubrzanje do stotke koje traje samo 4,4 sekunde i najveća brzina limitirana na 250 km/h.

Dule trebali bi se mi zaposliti u Audijevoj poslovnici.... nema nam druge...;)
:cool:
Mislim da ne bi pozalili u Audi-u kada bi nas zaposlili:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top