VENOM HOUSE PARTYY @ Sloga 30. septembar !!! :D

VENOM HOUSE PARTYY @ Sloga 30. septembar !!! :D

pozdrav ekipi, cast mi je pozvati vas sviju ispred amk venoma na nezaboravan party ludnicuuu do ujutru nadam se da ce vas doci sto vise svoj dolazak mozete potvrditi na face eventu http://www.facebook.com/event.php?eid=233068153408047, naime:

venomhousepartysloga.jpg

design by kAcA (amk VENOM) & vas forum kolega

Amk VENOM vam najavljuje ludnicu u sarajevskom klubu Sloga:
Venom HOUSE PARTY
Petak, 30. septembar WARM UP ~ 21h

Uz beat prave House i Techno muzike, jedinstvena tri DJ-a!

-> dj papa S

-> dj nikolaS

-> dj slitZ!

Ocekuje vas svjetlosni spektakl!!!

LIGHTSHOW MASTER -> CHerkeZZZ

Party ce biti popracen photo i video zapisima na oficijelnoj stranici amk VENOM i FB Fan Page-u

PARTYANJEE DO JUTRAA sa RedBull daje ti krilaaa :D
& Tuning Styling vozila

ULAZ SLOBODAN
Konzumacija 3KM
 
Član
RE: VENOM HAUSE PARTYY @ Sloga 30. septembar !!! :D

DJ Papa.... uz pratnju dance teama "Sveta stolica" :cool:
 
Član
Velike cestitke organizatoru na uspjesno organizovanom party-u, extra je bilo. Svaka cast momci!!!;)
 
Legend
Cestitao bih organizatoru, dobar party
stim da, za ubuduce, preporucujem neke "zivlje pjesme" bila je onako poprilicno opustena atmosfera kada sam ja dosao oko 11:30, pa negdje do 12:30
Ocekivao sam malo vise "akcije" ali eto..
..i da , ubuduce, stavite nekog iz kluba na ulaz da moze pozdravit raju i prijatelje kluba, mislim da bi to dosta kulturnije i zvanicnije izgledalo :)

ugl, sve pohvale, pozz ;)
 
Hvala na cestitki, hvala svima od srca koji su dosli i omogucili nam da ispunimo ocekivanja, napunili smo slogu ;) vidimo se opet VENOM! :D

@ .noke jbg to je do djeva i ukusa :D slazem se da je ranije trebao spitzu pravit koja je pocela oko pola 2 s "daj malo tange sestro" :D i slicno, na ulaz sam htio stavit nekog naseg al mi nisu dozvolili cak sam cuo da je onaj kreten na vratima vracao ljude, danas idem pricat s gazdom pa cemo vidjet ;) jbg trebao je i parking ispred bit sredjen, koji je sinoc zjapio prazan, pa fmup nije dao fuj kakvi cigani i to cu prvom prilkom naglasavat svugdje....sve u svemu ja ovo gledam kao uspjeh jer bilo i bruku raje i od sviju cujem da im je bas dobro bilo :)

slike uskoro :D
 
evo ga dio atmosfere mozete pogledat na VENOM fan pageu na faceu:

slike:
http://www.facebook.com/pages/Amk-Venom/192301027507158
 
Top