VELIKI PROBLEM SA XENONIMA

VELIKI PROBLEM SA XENONIMA

Član
ljudi pomagajte,ja vise ne znam sta da radim,kupio sam sociva morimoto,sve postavio i kad upalim xenone trepnu i ugase se,ili se upali desni lijevi trepne il obrunto nikako da se upale zajedno istovrfemeno,dali moze biti problem posto su balasti od jednog seta a sijalice od drugog,sve je novo znaci nema nista polovno,znaci sijalice i balasti nisu iz istog seta???:(:(
 
Član
Slican problem sam imao kad smo drugu na puntu radili xenone, jedan radi drugi nece nikako da na kraju vidimo da se pored sijalice sto ima ona zica(ili vec sta je) sminula ona "kao nit", malo zagrebana ili vec sta je pa je to prestavljalo problem, kupio drugu sijalicu i radi i dan danas.
 
Legend
Haj ti naleti nekad sutra da to pogledam, nesto mi tu nije kako treba... ovako mozes samo nagadjati sta bi moglo da bude... ;)
 
Član
Da ne otvaram novu temu . Sta moze biti kad se jedan xenon ne pali iz prve nego moram ponovo gasiti pa paliti ( 1-2 ) puta da bi se upalio ???
 
Član
zamijeni strane balastima, pa ces vidjeti ako ti ista strana prekida onda je sijalica, ako pocne druga strana onda je balast ;)
 
Top