velika pomoc za pojacalo i zvucnike

velika pomoc za pojacalo i zvucnike

Član
ovako znam da ima dosta postova na ovu temu, ali ja se stvarno izvinjavam al forum postoji za ovo hehehe, citao sam neke postove pa ima pojmova koji ne znam sta znace... pitanje glasi imam pojacalo magnant classic 360 nesto pise na njemu
4x90watt/40hm-sta znaci hm...
2x90watt+1x180watt/40hm
2x180watt/40hm

to je sto sse tice pojacala da li ono valja ista, jer imam 4 zvucnika 2 od 200watt=4oma i 2 od 100watt i woofer od pise na wooferu 250 w magnant.

dalje, da li ja mogu ovo uvezati i koju debljinu kabla da kupim i jel mi jos sta potrebno?
evo koja slika pojacala
2v0evt5.jpg
3462p7n.jpg


eto hvala vam
 
Član
kupiš onaj crveni kabal 10kvadrata za plus (+12V na slici) oko 5metara i 1m za masu (GND na slici). To ti je za napajanje pojačala, i to ide od akumulatora, pojačalo i sami zvučnici nisu ništa posebni i to da ti kažem. I zvučnici se spajaju + i - ne znam šta si ti ovo crto:icon_question: Ovo pojačalo je 4 kanala i možeš spojiti 4 zvučnika, svaki na predviđeno mjesto... vidiš ovo 1CH i + i - imaš i tako spajaš zvučnike ;) Trebaš i činč kabal koji ide sa cd player-a na pojačalo i Y spliteri, za činč. Dobiješ od jednog činča dva
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
kupiš onaj crveni kabal 10kvadrata za plus (+12V na slici) oko 5metara i 1m za masu (GND na slici). To ti je za napajanje pojačala, i to ide od akumulatora, pojačalo i sami zvučnici nisu ništa posebni i to da ti kažem. I zvučnici se spajaju + i - ne znam šta si ti ovo crto:icon_question: Ovo pojačalo je 4 kanala i možeš spojiti 4 zvučnika, svaki na predviđeno mjesto... vidiš ovo 1CH i + i - imaš i tako spajaš zvučnike ;) Trebaš i činč kabal koji ide sa cd player-a na pojačalo i Y spliteri, za činč. Dobiješ od jednog činča dva

ma ovo sto je crtano to je slika sa neta:icon_smile: a ja imam 4 zvucnika i jos woofer da li , mogu to spojiti sve na ovo pojacalo ili moram kupiti drugo?
hvala na pomoci;)
 
Član
nini je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
kupiš onaj crveni kabal 10kvadrata za plus (+12V na slici) oko 5metara i 1m za masu (GND na slici). To ti je za napajanje pojačala, i to ide od akumulatora, pojačalo i sami zvučnici nisu ništa posebni i to da ti kažem. I zvučnici se spajaju + i - ne znam šta si ti ovo crto:icon_question: Ovo pojačalo je 4 kanala i možeš spojiti 4 zvučnika, svaki na predviđeno mjesto... vidiš ovo 1CH i + i - imaš i tako spajaš zvučnike ;) Trebaš i činč kabal koji ide sa cd player-a na pojačalo i Y spliteri, za činč. Dobiješ od jednog činča dva

ma ovo sto je crtano to je slika sa neta:icon_smile: a ja imam 4 zvucnika i jos woofer da li , mogu to spojiti sve na ovo pojacalo ili moram kupiti drugo?
hvala na pomoci;)

ili moraš kupiti još jedno pojačalo ili kupit 5 kanalac ili izbaciti jedan od tih zvučnika...
 
Top