Velika KLadusa Okupljane...

Velika KLadusa Okupljane...

Održat će se 03.04.2011. u POLjU(Transport) na poligonu ispred Servisa Auto Val Mercedes...Dođi te da se zabavimo u što većem broju uz roštilj i zabavu uz naše ljubimce...DOBRO NAM DOŠLI...



Uploaded with ImageShack.us


Tako stoji na Facebooku...I kruzi svaki dan na radionu :)
Ja ove godine nisam u organizatorima zbog svoji obaveza..Al evo da prenesem na forume...Tako sad neznam jos sta se nudi, i tacan raspored..Al dok saznam javim...
Znaci nagrada ovaj put nece biti,al ovo je samo kao neko okupljane za otvaranje sezone,veci show se ocekuje na ljeto...Al sto se tice hrane,pica i muzike toga nebi trebalo faliti....Bice dobro druzenje.....
Pa ko moze nek navrati malo...
Neki klubovi su vec najavili svoj dolazak...
Lijep POzdrav....
 
O ***** vam :D
Bice i ovo extra,steta samo sto nisam mogao i ja pomognem priliom organizacije...
Al sad je kod mene zena,svadba...Pa zaboravio na auta ovih par mjeseci,tek od iduce godine startam sa tim :D

Slusaj me, ulaz se placa 2 km, al dobijes kupon sto mozes iskoristit za jelo il pice ;)
Tako da se nebrinite..Bice lijepo i ovo...Bolje je organizovano vjeruj mi...Ovo je kao samo neko otvaranje sezone neke..Planira se praviti bas nesto veliko na ljeto...Sto ce biti abd dosta auta...
 
Legend
super je to kod vas,juce me picin bas zvao i da vidi samnom i momcima hoce li ko doci

al ..... moje auto se radi , a kad sta hoce i od pola kluba tako

ako nista mozda navratim s nekim drugim malko radi druzenja , ernade , ti si tamo ?
 
Dosao sam drug moj... Bicu sa zenom :p
Docu i ja svojim al nista posebno..Samo do poda zakucan i to je to :-D
U austriji dok sebi ne nadjem kakav dobar bibi :p
 
Top