Vasi upadi kod cura... ?? :D

Vasi upadi kod cura... ?? :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
znam da je auto forum ali valjda nece smetati ova tema... ugl... kakve upade imate kod cura... koji vam je najbolji/najgori upad... : )

:D
 

MTR

Član
ja sam vazda upado' , nema to hos' nes' nego podase sve sto nanijde , ruzna , debela , grbava , invalid ... ma samo trpaj rodjak'
 
Član
nije nije, ima jedan bolji 'djeste picke stigla plata' :lol::lol:

:D


kakva seljacina kad su sve seljanke :lol:

p.s. nisu to moji upadi nego upadi nekih frendova (iz zaebancije, provokacije), ali odlicno je da se spuste umisljene ribe sa IQ 44, i sponzoruse (u biti to i jest to pare-koncentrat , plata :lol:)

p.s.2. btw. ja sam genleman i udvaram se samo prefinjenim damama koje odudaraju od gore spomenute vecine da se ne pocne gubiti u razgovoro s mnom, ne upadam svadje ko neki :D
 
Član
ja sam negdje davno procitao i hajd reko da isprobam... :D

ja: imas sto maraka?
ona: nemam
ja: imam ja, sta ces popiti...
ona: momak odjebi... :lol::lol:
 
Član
u kiseljak ili negdje gore prema tuzli na stranim tablama, sta ce ti bolji upad :D
(nemoj da se ko sta uvrijedi :cool: )
 
MTR je napisao(la):
ja sam vazda upado' , nema to hos' nes' nego podase sve sto nanijde , ruzna , debela , grbava , invalid ... ma samo trpaj rodjak'

ja se ovako nekad, sasvim neplanski, sjetim nekih od cura sa kojima sam bio. lijepo me bude stid samog sebe ostatak dana. al se izvlacim na alkohol :D


ps jbg nije ovo tema za ovaj forum jbg
 
Član
znam da nije tema za ovaj forum al treba nesto da se oraspolozimo kad su off ukinuli... :)

@sub3r... idu na strance najbolje... al otkud nam strane tablice... :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top