Vase misljenje?

Vase misljenje?

Član
Dakle, kontam da prodam racunar i da kupim laptop....pa me zanima vase misljenje, koliko bi mogao dobiti za njega.....evo specifikacije:

AMD Athlon 64 X2 5000+ 2.60 O.C 3.20 GHz
Asus M3N78 Maticna
2 X 2048 MB (4GB) DDR2 Kingston 800 MHz
nVidia Ge Force Palit GT 240 Super + 1GB 128 bit GDDR5(kao nova, stara 5 mj)
Asus Triton 81 cooler za CPU(star 15 dana)
320 GB HDD Hitachi
500 GB HDD WD Caviar Blue (nov)
LC Power 430 W
Asus 12cm blue ventilator za kuciste(nov)
LG Flatron Wide 19"
MS bezicna tipkovnica i mis....
Spy Power kuciste LCD display
interni citam mem. kartica
dvd przilica
podloga za mis USB sa 4 usb-a, plavo svijetli....

to je to otprilike.....dosad jos nije nova igrica nije zapinjala...pa eto da cujem vase misljenje....:icon_smile:

za neke od navedih komponenti imam i racun i garanciju(graficka,HDD,cooler,ventilator,RAM,podloga za mis).....
 
Član
ev ja mislim da vrijedi 100KM i odmah ih nudim :lol:

malo prozuji pikom,nadji neke slicnih komponenti pa ces znati gdje si ;)
u biti,to je kako koga smutis :D
 
Član
sacekaj novi crysis, pa da vidis kako zapinje :D

k'o sto rekao edoze, vidi kako je stanje na piku, zacijeni ga i to ti je to, pa sad kako ko naleti ;)
 
Član
znaš kako je jedan tip rekao ianče švercer.......svako se jutro digne najmanje jedna budala samo je treba nać......ak je nađeš znači dobro ćeš prodat.........et....heheh
 
realna cijena, izmedju 700KM i 1200KM, koliko uspijes koga navuci,,,,

naime proca je ok, 2,6GHz (svezi macku o rep OC, slabo ko ti zna sta je to od obicnih korisnika,,,), memorija ok, disk nije lose, ovo ostalo oprema samo sminka, na to bi mogao dosta izvuci, ali grafom si usrao max, 128bit, i kazes ne zapinje,,,, odmah cu ti reci da ti ni stari crysis sa max detaljima zapinje, jer je nemoguce da graficki procesor razmjeni toliko informacija sa 128bitnom magistralom,,,,

Znaci, kad budes prodavao mani pominjanje koliko je bit grafa, i mozes izvuci simpa lovu...

A orjentir, jbg, ja sam prije 2g ako ne i vise uzeo 6000+, 4GB Kingston HperX na 1033MHz, 640GB SATA 32MB cache, asus M3A, grafa 3870 OC 256bit, i ostale sminkerske stari, sa monitorom samsung 20" za sve novo dao 1300KM, pa sad skontaj za koliko ti to svoje mozes dati,,,
 
Član
hvala na savjetima, poslusat cu vase savjete.....a sto se tice graficke meni ne zapinje na igricam koje igram...to su pretezno sve auto igrice(nfs,rally...itd) i COD....
 
Top