Vase misljenje o Hondi u oglasu?

Vase misljenje o Hondi u oglasu?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo zelio bih da vas pitam kakvog ste vi misljenja o ovom autu...
http://www.pik.ba/artikal/1293924/honda-civic-1-6i-vt/
Zasto ovo pitam !?:icon_rolleyes:
Pa posto ja prodajem seata i vrlo je moguce da cu ga u skorije vrijeme proddati(imam neke musterije tu iz bl)pa sam se odlucio da mi sledece auto bude naravno
Honda civic
E sad naravno to mora da bude VTEC jer nema smisla da uzimam bilo sta drugo jer nijedno nece ici kao seat...a ova honda mi je zapala za oko i vec odavno je gledam...:icon_confused:
posto se na forumu nalazi dosta momaka iz Sarajeva volio bih da cujem vase misljenje o njoj i dali poznajete covjeka sto prodaje:icon_rolleyes:.....posto mi nekako ta cijena ne ide uz to auto...jest da je sve po PS i da je covjek odrzava i da je ludjak pravi...al nekako mi je to puno para ipak je auto 91 god....da je 6 hiljada ja bih je odma kupio
ovako....:icon_rolleyes::icon_rolleyes:
eto ga aj uzdravlje i samo PUN GAS ;););)
 
hmmm nezahvalo je komentarisati, :icon_question:
neko voli japance ,neko voli njemce,kod seata je vw motor,a.......najbolje ti je da od mehanicara potrazis savjet[/align]
 
Član
Vidio sam je ja, brza zujalica...al vidi se i plav dim iza... malo... Ko bolje poznaje nek kaze...
I ova Honda je bas jako puno u oglasima, da je to stanje bas kako on navodi... rijetko bi ko tako dugo prodavao ovaj primjerak... Cak je bio i u oglasima na Bhtuning,dok nije vlasnika promjenila ako se ne varam...
 
Član
Ja mislim , da taj auto vrijedi tih novaca , tj. za 6000 bi se odmah isplatilo uzeti.
Tim prije što je riječ o vrlo rijetkoj verziji i uz to održavan.
Pa kad za grobove trice sa traktorskim 1.9D motorima traže 7000 ,ne znam zašto jedan vrhunski stroj ne bi vrijedio , pa taj motor i za današnje pojmove je vrhunac.
 
BHT Ovisnik
ima par japanera na forumu koji ce ti znati reci jel vrijedi ili ne,ocito je neki rijedak primjerak,pogledaj u temi japanska vozila,vidi tko je aktivniji malo oko tih hondi,erol i ostali mislim da dosta znaju pa da ti daju misljenje opcenito o autu
 
Član
Znam o kojoj Hondi se radi i vozio sam upravo uvu iz oglasa.
Da ne pišem previše poslaću ti moj broj na pp pa ako si stvarno zainteresovan nazvaćeš i ja ću ti reći svoje utiske.

Što se tiče cijene o njoj se da diskutovati, ja lično ne bih dao toliko za ovo auta, mada i sam vozim japance.
Naravno to ne znači da ne vrijedi toliko...
Istina je to da se radi o dosta rijetkom autu (više zbog motora, nego zbog samog auta) i upravo je zbog toga ta cijena.

Najbolje je da dođeš u Sarajevo, nazoveš mene i otićemo lično kod lika, provozati se itd.
Mislim da ti se sa njim neće biti problem dogovoriti i oko cijene da ide dole ako primjeti da si ljubitelj i da će auto otići u prave ruke ;)
 
Legend
poznajem auto
poznajem vlasnika
sta mogu reci za vlasnika mogu reci i za auto
covjek je ljudina, nevjerovatna picajzla sto se auta tice
auto je kvalitetno odrzavano, to je 200% sigurno, ulja i ostale stvari su sigurno uzimane uvijek najkvalitetnije..

auto poznajem sa ulica, nikad nisam vidio da ga "dere" po gradu, ili da se nesto dokazuje sa njim, covjek ide na posao, vraca se kuci i to je to..

ucestvovala je na raceovima, imala je jako dobra vremena (sjecam se utrke prije 3-4 godine u modrici) kada sam sa drugom u njegovom 16v gtiu, vozimo na auto putu negdje oko 180-190 i ja komentarisem fino ide, nije prejerano bucan bla bla bla, kad je mirjan proletio sa ovim pored nas , to su bili sokovi :D

po meni, trenutno u sarajevu nema bolje OEM honde, to je definitivno, znaci 100% orginalno auto, nista nije promjenjeno kao sto i sam vidis, od felgi, eksterijera,interijera.. (sto je rijetkost za honde..)

kako god, ako znas sta je honda, ako znas sta je vti*vtec, mislim da nemas sta vise razmisljati..

pozdrav ;);)
 
Član
I pored sto svi mi trubimo kako je dobro i ocuvano i kako ga svi zelimo prodaje se vec jako dugo kao sto rekose gore pa ti jedini moj savjet glasi ovako:

Odes u Gradacac, potrazis clana foruma Esmir_CRX, kidnapujes ga, odvedes u Sarajevo i das mu Hondu da proba i da ti on kaze sta misli. Ako kaze da valja i da kupis a uz to ne pobjegne s njom, kupuj odma :D
 
Član
Ovolike pare za ovu hondu može jedino dati budala ---->pravi honda lover.

Ukoliko nisi "budala" onda za manje novaca možeš uzeti novije, opremljenije, ljepše i na kraju bolje auto.

Osobno ga ne bih ni pogledao, kao što netko ne bi ni moje auto.
 
Član
Pa piše rallye na njemu, valjda jeste:D

Šalu na stranu, jedan 106 gti, saxo vts ili 206 gti su mnogo bolji izbor za nekoga tko nije zagriženi honda fan;) Ovu hondu u savršenom stanju po pravcu ne mogu pratiti, ali je u doslovno svim drugim segmentima demoliraju:icon_biggrin:

Evo i prijedlog autoru teme, provozaj tu hondu, pa dođi do Hercegovine. Vratiti ćeš se kući sa boljim autom i sa 1000 km u džepu:D
 
Član
nije da ne volim hondu ali za ovu nebi dao ove pare nikad...
ne kazem da ne vrijedi al za 7k dje bi mi bio kraj :)
ovo je za bas zagrizene hondiste cak bi i takvi razmislili dva puta :d, za ove novce ima mnogo boljih izbora ...
 
Član
ma joj ljudi stvarno volim hondu i uvijek sam htio samo hondu i hondu znaci to auto je za mene vrh....seata nebih nikad prodavao jer auto ide ko metak znaci nema premca....ima full opremu ma sve..kao sto ste vidjeli u mojoj temi...al kad volis nesto onda....uglavnom koliko toliko sam shvatrio iz vasih komentara o tom autu nadam se da ce jos neko nesto korisno napisati o hondi....
dosao bih ja raaado u sarajevo al ljudi nije to 50km ima tu 350km :D
znaci trosak je
ukoliko bih dolazio u sarajevo dolazio bih sa parama pa sta bude i naravno nebih ni ja nikad dao 7k za to auto jer sto newko kaze moze se uzeti i neko novije i bolje auto za te pare
al kad bih se dalo pricati sa covjeko sto se tice cijene sto da ne...
uglavnom hvala za sad;)
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Pa piše rallye na njemu, valjda jeste:D

Šalu na stranu, jedan 106 gti, saxo vts ili 206 gti su mnogo bolji izbor za nekoga tko nije zagriženi honda fan;) Ovu hondu u savršenom stanju po pravcu ne mogu pratiti, ali je u doslovno svim drugim segmentima demoliraju:icon_biggrin:

Evo i prijedlog autoru teme, provozaj tu hondu, pa dođi do Hercegovine. Vratiti ćeš se kući sa boljim autom i sa 1000 km u džepu:D
To si u pravu ,kada realno sagledaš ,bez i malo sentimentalnosti , za to para se stvarno može uzeti mlađe, brže i ljepše auto , a ne staru arbatiju od 20 godina.
Ali to auto plus što je rijedak , obilježio je i dijelić istorije i otuda njena vrijednost.
To je isto kao npr u ova dva auta


Volkswagen Golf Rallye G60
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=145542283&pageNumber=11&__lp=12&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=14&minPowerAsArray=110&minPowerAsArray=KW&maxFirstRegistrationDate=1992-12-31&negativeFeatures=EXPORT&tabNumber=2


Audi S3
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=143621980&pageNumber=1&__lp=24&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=19&negativeFeatures=EXPORT&tabNumber=2

Audi je u svemu ,al baš u svemu bolji , plus što je taj Golf toliko ružan da neda gledat u sebe , al jebaji ga , limitirana serija + homologacijski model( bez obzira što nije ništa napravio u reliju) i opet skuplji od S3-ojke.
 
Član
pa ako bas hoces hondu, dodas jos 2000KM i kupis puno novije auto, a pola foruma zna kakvo je, kako je odrzavano i ko ga je kupio, sredio i sta je radio s njim
govorim naravno o adijevoj hondi, nick na forumu aditas
a evo link sa pika

http://www.pik.ba/artikal/670594/honda-civic-1-6-16v-vtec/
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top