Valjal sta ovo?

Valjal sta ovo?

Član
Kako da ne vredi vrh njihove ponude 3 incna zavojnica alu 3kw rms stari nacin pravljenja subova nisam ljubitelj hif-a nesto ali vredi (SUB)
A AMP
amp4.jpg

2 kanala u bridzu na 1 om kazu mjeren preko 4kw na 13.4V

Nadam se da ti post pomogao ;)
 
Znaci oboje su zvjerka , jel ide ovo pojacalo na ovaj woofer mislim zbog otpora ne znam koji je i to ? I vrijedi li ovih para mislim jel povoljno?
 
Član
Ako nije patka,vrijedi i da je cijena u eurima tolika...kao sto Davor rece,sam vrh ponude Hifonicsa,pojacalo u bridgeu ima tacno koliko treba snage za woof,doduse,taj woof bi drzao i mnogo vise :icon_twisted:
Medjutim,iako je D-klasa pojacala,ogromna struja im treba da ne bi doslo do kolapsa...toliko :icon_smile:
 
Član
Veoma ogromna :icon_biggrin:
Woof je SPL serija,i vuce ogromnu struju na 2 Ohma,pojacalo je D klase,ali je snaga velika...u svakom slucaju,da bi ovo radilo kako treba,potreban je dobar akumulator,kablovi min 50kvadrata a i to je malo,a o kutiji za woof da i ne pricamo...
Ovo je izuzetno dobra roba,mogu se postici veliki rezultati ali... :D
I da,moguce je da je veoma malo koristeno,nije najnovija serija,ali nije ni prahistorija...uglavnom,prilikom kupovine dobro pregledati..
 
Nista ako odgovori svratit cu taman kad budem usao u Mostar i do sirokog . Imam Exida akomulator i 50kvadrata plus u autu , ja se samo nadam da ne treba neka grobina od kutije :D
 
Član
Ma ti si "kablovski" dobro osiguran imao si vec fin setup u gepeku tako da samo "big three" napred i ne slusati puno s ugasenim autom
 
Član
Vredi ne moze ni na ebayu se naci po ove pare, ak imas sta viska para uzmi mozes ga uvijek prodati za ove pare ak ti dotuzi ;)

Izgleda da je woofer otisao :p

Kazi nek ti slika pojacalo pa posalje orginalne slike ;)

A naleti te robe po oglasima evo i koki je prije par dana prodavao onaj GZ woofer od 4.5 KW rms za 400 KM
 
Top