Uvjerenje o nekaznjavanju- kazne.

Uvjerenje o nekaznjavanju- kazne.

Član
Imam neke neplacene saobracajne kazne i navodno nemogu podici uvjerenje o nekaznjavanju. Je li ovo istina?

I usput da pitam, kako cu platiti ove kazne posto sam uplatnice bacao:D
Navodno negdje odes i uzmes neki papir i platis sve kulturno?
 
Član
Nema to veze sa saobracajnim kaznama. Ti vadis uvjerenje da nisi krivicno gonjen ili osudjivan, a sto se tice placanja odes recimo na salter za registracije i trazis da ti izvuce uplatnice tih kazni i odes i uplatis;)
 
Član
A20DTH je napisao(la):
Nema to veze sa saobracajnim kaznama. Ti vadis uvjerenje da nisi krivicno gonjen ili osudjivan, a sto se tice placanja odes recimo na salter za registracije i trazis da ti izvuce uplatnice tih kazni i odes i uplatis;)

Valjda ovo vazi i za Sarajevo. U svakom slucaju hvala.
 
Član
za kazne ides u cips gdje vadis i vozacku ;)

a sto se tice uvjerenja o nekaznjavanju, ono nema veze sa saobracajnim kaznama. jedino sto moze biti, da ne zele da izdaju uvjerenje nekome dok ne plati kazne, ali ne zato jer ti ga ne mogu izdati, nego mozda zele tako da tjeraju raju da placa kazne. ;)
 
Član
vw_damir je napisao(la):
A20DTH je napisao(la):
Nema to veze sa saobracajnim kaznama. Ti vadis uvjerenje da nisi krivicno gonjen ili osudjivan, a sto se tice placanja odes recimo na salter za registracije i trazis da ti izvuce uplatnice tih kazni i odes i uplatis;)

Valjda ovo vazi i za Sarajevo. U svakom slucaju hvala.

Pa mislim da je isto ;)
 
Član
vw_damir je napisao(la):
A20DTH je napisao(la):
Nema to veze sa saobracajnim kaznama. Ti vadis uvjerenje da nisi krivicno gonjen ili osudjivan, a sto se tice placanja odes recimo na salter za registracije i trazis da ti izvuce uplatnice tih kazni i odes i uplatis;)

Valjda ovo vazi i za Sarajevo. U svakom slucaju hvala.

A sto nam se neko prijavljuje na konkurse :lol:
 
Član
Vadio prije par dana to uvjerenje,mozes izvadit iako imas te kazne,ja imam cca 700KM kazni i izvadio sam bez problema ;)
 
Putovanja.ba
Administrator
Nikakvih problema neces imati prilikom vadjenja uvjerenja, skroz dvije razlicite stvari ;)

A sto se tice placanja, odes u MUP i oni ti izlistaju sve kazne i uplatis.
 
Top