Ustikolina 31.05.2009

Ustikolina 31.05.2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nakon SR-a u Mostaru odmah sam se vratio u GZ i vozio brdsku trku Ustikolina 2009 u revijalnom dijelu s Puntom.
U prvoj voznji sam vozio 3:22, a nakon sto sam skontao stazu i malo se oslobodio spustio sam vrijeme na 3min:12sec

evo i par slike

Ustikolina-2009-0073.jpg


Ustikolina-2009-0075.jpg


Ustikolina-2009-0077.jpg


Ustikolina-2009-0078.jpg


Ustikolina-2009-0195.jpg


Sve slike sto sam nasao i svaka krivina sto sam prosao bila je na 3 tocka :123:
Jbga auto je slagano za SR i kada sam dosao na brdo ljudi se poceli smijati. kada su vidjeli vrijeme s obicnim gumama i imajuci u vidu da nikada nisam vozio po ovoj stazi komentari su bili drugaciji

tepSIJA
 
Legend
Cestitam druze, i na hrabrosti i na volji, a nakraju i na rezultatu. Usput drago mi je da sim pokazao da ovi sto voze 402 neznaju samo pravo ici, znaju u motat ljevo desno ;)
 
Legend
daki je napisao(la):
Cestitam druze, i na hrabrosti i na volji, a nakraju i na rezultatu. Usput drago mi je da sim pokazao da ovi sto voze 402 neznaju samo pravo ici, znaju u motat ljevo desno ;)

Kako Tepsija da ne zna motati... valja svaki put romaniju prelaziti... :lol::lol::lol:

CESTITKE DRUG...
 
Član
Do godine slozit cu ja Roll Bar, stavit slikove , olaksat auto, speru ako uspijem jer je skupa, podesiti ovjes i onda vidjet koliko cu brze voziti.
A da ovi sto voze SR imaju zavarene letve volana, kugle, krajnice, i ne mogu motati , samo PRAVO :)
Brdo je intresantnije dosta , ali takodje puno opasnije , mala greska lupis auto, nabijes felgu, udari , iskrivis i slicno..

pedal to metal !
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top