Uspio da pokrenem Dirt 3,al neide save game..HELP..

Uspio da pokrenem Dirt 3,al neide save game..HELP..

Član
Uspio konacno da pokrenem igru al sada problem novi tj. nece da snima igru nemogu da napravim profil jel neko igrao imao slicnih problema,kako rijesit ovo....hvala unaprijed
 
Član
Kad tek pokrenes igru i udjes u nju pritisni tipku HOME. I otvorit ce ti se prozor, i u tom prozoru nađi negdje ima Create Local Profile, nešta u tom smislu. Treba da napravis taj lokalni profil i autosave ce ti raditi. ;)
 
ja instaliro sve nastimo napravio profil i kreno igrat ugasim prekinem igricu nakon par dana ponovno pokrenem nema mi profila probo jos par puta nije islo i izbrisem igru
a inace igra za 10 ;) samo sto je piratska pa nemos napravit save game bar ja nisam mogo a tebi neka je sretno ;)
 
Član
Treba napravit lokalni profil, inace svaki put kad izadjes iz igre u udjes ponovo, sve ide iz pocetka. Tako je u svih Codemasterovih igara.
 
Član
Hidraulic je napisao(la):
Kad tek pokrenes igru i udjes u nju pritisni tipku HOME. I otvorit ce ti se prozor, i u tom prozoru nađi negdje ima Create Local Profile, nešta u tom smislu. Treba da napravis taj lokalni profil i autosave ce ti raditi. ;)

Probao sam to sa Home tipkom nista se nedesava,imali neki drugi nacin ili tipka...???
 
Top