Usluga molim PS majstore

Usluga molim PS majstore

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
vozdra PS-ovci,evo od mene za izmjenu sada jedna kuca umjesto auta,znaci jeli mi moze neko stavit neku fasadu na ovu kucu boja npr.roze,zuta ili sta ti ja znam tako neku svjetliju boju,da vidim kako bi to izgledalo

hvala




 
Početnik
w9dzxi.jpg


jarane nemam zivaca za ovo a i nisam neki majstor ..evo ti malo boja da vidis samo onako kako stoje..hehe nemoj zamjerit al stvarno nemam vremena nadam se da ce neko uradit kako treba a ne ovako ko ja za 1 minutu :lol::lol:;)
 
sandi_azra je napisao(la):
w9dzxi.jpg


jarane nemam zivaca za ovo a i nisam neki majstor ..evo ti malo boja da vidis samo onako kako stoje..hehe nemoj zamjerit al stvarno nemam vremena nadam se da ce neko uradit kako treba a ne ovako ko ja za 1 minutu :lol::lol:;)

hahaha :lol: nije lose sarena de probaj kad imadnes vremena u zutu mi ofarbaj de ba ziv ti bio :icon_smile:
 
Početnik
Frenkie-3B je napisao(la):
sandi_azra je napisao(la):
w9dzxi.jpg


jarane nemam zivaca za ovo a i nisam neki majstor ..evo ti malo boja da vidis samo onako kako stoje..hehe nemoj zamjerit al stvarno nemam vremena nadam se da ce neko uradit kako treba a ne ovako ko ja za 1 minutu :lol::lol:;)

hahaha :lol: nije lose sarena de probaj kad imadnes vremena u zutu mi ofarbaj de ba ziv ti bio :icon_smile:

haj jarane daj sliku vecr rezolucije nemogu na ovoj maloj uradit tako dobro ..pa cu sutra ja mislim nabacit fasadu .. 8 maraka po kvadratu ako ti nije skupo :lol::lol::lol::cool:
 
sandi_azra je napisao(la):
Frenkie-3B je napisao(la):
sandi_azra je napisao(la):
w9dzxi.jpg


jarane nemam zivaca za ovo a i nisam neki majstor ..evo ti malo boja da vidis samo onako kako stoje..hehe nemoj zamjerit al stvarno nemam vremena nadam se da ce neko uradit kako treba a ne ovako ko ja za 1 minutu :lol::lol:;)

hahaha :lol: nije lose sarena de probaj kad imadnes vremena u zutu mi ofarbaj de ba ziv ti bio :icon_smile:

haj jarane daj sliku vecr rezolucije nemogu na ovoj maloj uradit tako dobro ..pa cu sutra ja mislim nabacit fasadu .. 8 maraka po kvadratu ako ti nije skupo :lol::lol::lol::cool:

evo probaj na ovoj, 8 KM nije strasno :lol::lol:


0g1 je napisao(la):
ajde ti nadzi boju koja ti najvise odgovara pa cu ti ja sve ove slike od kuce uradit u toj boji

evo ti ove dvije pa probaj



moze i ovakva

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top