USB interface

USB interface

Extra stvarčica i lično koristim u mojoj octaviji.Mislim ukoliko ti se sviđa orginalni player u autu ovo je baš dobar dodatak za slušanje muzike sa usb-a.Moja preporuka
 
najkonstruktivnijih 200 KM koje sam ikad dao...koristio sam na pug 307 ostale mi komande na volanu, ma neces se pokajati 100%
 
Član
najkonstruktivnijih 200 KM koje sam ikad dao...koristio sam na pug 307 ostale mi komande na volanu, ma neces se pokajati 100%
Drug kakav je taj koji si ti imao na 307. Ja sam jos uvijek u dilemi sta da radim, da li da mijenjam player ili da ubacujem tablet,petljam dzaba. U jednu ruku mi zao komandi volana. Jel imas i sad taj uredjaj
 
Drug kakav je taj koji si ti imao na 307. Ja sam jos uvijek u dilemi sta da radim, da li da mijenjam player ili da ubacujem tablet,petljam dzaba. U jednu ruku mi zao komandi volana. Jel imas i sad taj uredjaj
standardni interface umjesto changera, imao usb,aux,mem car. Ja sam to imao prije 5 god a otisao je s autom prije 2 god. Ja sam radi komandi i radi displaya na 307-ici nabavio interface i sekunde se nisam pokajao.
 
Samo da javim,stavljen je usb interface,zvuk je vise nego dobar,poskupo je malo doslo 180KM +30 ruke al vrijedi svake marke,godina garancije,kao fabricki je :)
 
Član
Koji si zzeo od ovih sa linka? Ili neki treci. Ako moze tacan model da vidim kako radi. Hvala
 
Top