uradi sam - McLaren F1

uradi sam - McLaren F1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
ovo sam nekad davno gledao,slucajno naletio na ovu stranicu i nikad vise nisam mogao nac...;)


pravi umjetnici...;)
 
Član
koliko god izgledalo naivno ovo je jako skupo kostalo da se napravi replika al da je fora jeste nemam rjeci svaka cast.
 
Član
ja prije gledo na tv ima neka firma i pravi karoserije po narudžbi imaju gotovi kalupa
a može se i nešto ekstra raditi ,ljudi sebi samo naprave konstrukciju i kad sve završe donesu karoseriju i zašarafe i vozi :123:
 
Član
od audija motor ima :) i sat unutra pogledajte bolje i za prozore i spigle namjestanje iz audija...sastavlja gA LIk samo tako;)
 
Nije ni skoljka (mozda jeste oblik). Nema ovo cudo nikakve veze sa Mclarenom (doduse ko i svaka replika originala) ;) i upravo zato su mi replike ciste gluposti,ali ko voli nek izvoli jel ? ;)
 
Ev jos infa... Nisam siguran koji je motor unutra mada mi najvise lici na Audijev 2.8 V6 posto je kod mene ovakav slican mjenjac...

There seems to something about building replicas that turns people on. While this Polish chap has a long way to go to reach the accomplishments of Ken Imhoff who finished a Lamborghini Countach in the basement of his house, we'll keep an eye on this McLaren F1 replica project that is obviously still under development. Up until now, the Polish man has created a tube frame chassis outfitted with a fibreglass body that mimics the shape of the McLaren F1 while power comes from a BMW V12 engine of unknown origins.


The original three-seater McLaren F1 supercar featured a BMW M division built and designed 6.1-liter V12 engine with an aluminum alloy block and head that produced a hefty 627HP at 7,400 rpm and 480-lbs/ft of torque at 6,500 rpm.

Al zvuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk je BRRRRRRR aaaaaaaaaaaaaa :D Ko tenak :D

http://www.youtube.com/watch?v=Ny6UAbK0QEU

I naravno ev link sa slikicom svih fetalja projekta :D

http://carscoop.blogspot.com/2009/04/homemade-mclaren-f1-replica-with-bmw.html

Uzivajte
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top