upozorenje pri kupivi u sofi u vize (vazno za sve fiatovce)

upozorenje pri kupivi u sofi u vize (vazno za sve fiatovce)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
DRAGI PRIJATELJI,ZELIO BIH VAS SAMO UPOZORITI PRI KUPOVINI DJELOVA UGLAVNOM STO SE TICE ELEKTRONSKE OPREME U SOFI U VITEZU DA DOBRO OBRATITE PAZNJU I DA AK ZELITE RAZMISLITE DA LI TAMO DA KUPITE DIO JER ONI NA KUPOVINU I UGRADNJU OPREME DAJU GARANIJE SAMO 2DANA A ROBU KOJU DISTRIBUIRAJU JE UZASNO NEKVALITETNA I MISLIM DABI SE ZA KUPOVINU BOLJE TREBALI RASPITAT KOD DRUGIH SERVISERA
 
Član
DRUGOVI KUPIO SAM DIO KOJI KOSTA 500KM I NAKON 6MJSECI NEMAM GARANCIJE NA TO JER KAK KAZU KORISTENO JE 6 MJESECI A I GARANCIJA MI JE BILA SAMO 2DANA (DA NE POVJERUJES)VISE JE NA BUSLICU OD 50KM NEG NA DIO OD AUTA O SEBI NE ZELIM PUNO DA PISEM IZ PRIVATNIH RAZLOGA JEDINO AK VAS NEST DRUGO INTRESUJE PITAJTE???
 
1. Nemoj stalno pisati velikim slovima, nekulturno je, ispada da galamis.

2. Svi mi manje vise imamo ovakvih iskustava i ljepo od tebe sto si svoje podjelio sa nama, ali ovaj dio foruma mada i ovaj kompletan forum nema veze sa temom koju si zapoceo.

3. Preporucio bi ti da svoja prava kao potrosaca trazis u nekoj od nadleznih inspekcija/udruzenja i siguran sam da ce ti moci pomoci, naravno uz valjan racun o kupovini usluge/proizvoda.

4. Ne trazi niko licne podatke, jednostavno se predstavi odakle si, intresovanja, otkud na BHT, itd itd

LP
 
Član
hvala drug na upozorenju,nisma ni primjeto da je velikim slovima, iz sarajeva sam a sto se tog tice imam racun imam sve ali kod njih je navedeno tamo nedje na njihovim upustvima koji stoje sa strane da vam nisu u mogucnosti da ih vidite i sa kojim vas oni nece upoznati pri kupovini jer ni ja nisam ogardili si sue od toga a ovlasteni su servis fiata tako da tesko sta mogu ... al pokusat cu naravno a ovoje smao bilo upozorenje drugima da se ne zalete i da poslej nemaju problema kao ja
 
Član
Prvo greska ti je fatalna jer vozis FIjAT (sala nemoj se samo nervirat) a drugo obrati se fino nadleznim organima i bar pokusaj da ucinis nesto!
A zadnje i mozda najvaznije predsavi se, u za to namjenjeni dio foruma
ime
auto koje vozis
Odakle si (iako si to rekao)
otkuda ti ovde
interesi i slicno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top