Upozoravate li ostale ucesnike u saobracaju da je u blizini radarska kontrola?

Upozoravate li ostale ucesnike u saobracaju da je u blizini radarska kontrola?

Upozoravate li ostale ucesnike u saobracaju da je u blizini radarska kontrola?


  • Total voters
    166
Član
Upozoravate li ostale ucesnike u saobracaju da je u blizini radarska kontrola? Blicanje itd..
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
Obavezno blicam,znam kako bi meni bilo da mi neko neblicne a uhvati me na radar.Trebamo se pomagat ;)

uvijek to radim a i cijenim kad mi netko drugi blicne jer bolje pare potrgati nego policiji dati A.C.A.B.
 
Član
u svakom slucaju blicam, znaci mi kad mene neko upozori da ima rijamu a ja idem preko ogranicenja, svaki put kad vidim govnare upozoravam vozace iz suprotnog pravca;)
 
Naravno, to jest veoma veoma cesto, mozda ponekad da zaboravim, zamislim se! p.s. ima jedna prica u vezi toga, kad su zaustavili nekog covjeka, pa on im rekao de pustite me, pomocu vam, pa se policajci zacudili, kao kako ces nam pomoc, pa kaze necu blicat nikome:lol::lol::lol:
 
Član
uvijek blicnem, jbg i mene su ljudi 100 puta tako spasili, kad vidim muriju bar 10 vozaca upozorim
 
Član
A jeste li nekad blicnuli a da nema policije pa gledali kako se raja veze i usporava? :lol::lol:
 
Član
Vecinom da, ako ne zaboravim i to se desavalo, zaprica se covjek i sjeti se nesto kasnije. Upozoravam 2-3 km nakon radarske kontrole ak je neki normalan put, ako je neki bas zabacen gdje prodje jedan auto u 5-10 minuta, tad znam blicati i onima koji su daleko od kontrole. Pa nek sami skontaju sta ce raditi...
 
Član
Ja sam prije blicao, a sad kako vidim da svaki dan gine raja i to vecinom neduzni, prestao sam blicati.
Da svako vozi po propisima i ogranicenjima mozda bi i bilo udesa, ali veoma rijetko sa smrtnim posljedicama.
 
Član
menso206 je napisao(la):
ado_d je napisao(la):
A jeste li nekad blicnuli a da nema policije pa gledali kako se raja veze i usporava? :lol::lol:

jesam ja vise puta haha kako koce odma :icon_smile:

i ja sam sto puta tako blicao,posebno kad ide neki manijak, i jos se ispostavi da ima strane table, a ja stanem blicat, kako lola koci,, zao mu eurica:lol::lol::lol:
 
Član
a otkad imam crveno plave stroboskope u maski da vidis navecer kad ih upalis iza nekoga :D kako tu kocnica radi i žmigavac bilo gdje i bilo kad :D
 
Top