Upalite svijecu za Tosu

Upalite svijecu za Tosu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Iskreno meni je to bezveze, ovako po netu, i nisam htio iz vise rezloga, a onaj krajnji je jer mislim da bi bio grjeh, jer ipak muslimani ne pale svjece, a jedino mu mogu proucit, a i to je grjeh, tako da sam se okanio tog posla.
Na kraju bitno je ono sto osjecas u sebi i sto ti znas za sebe.
jos jednom R.I.P
 
Član
daki je napisao(la):
Iskreno meni je to bezveze, ovako po netu, i nisam htio iz vise rezloga, a onaj krajnji je jer mislim da bi bio grjeh, jer ipak muslimani ne pale svjece, a jedino mu mogu proucit, a i to je grjeh, tako da sam se okanio tog posla.
Na kraju bitno je ono sto osjecas u sebi i sto ti znas za sebe.
jos jednom R.I.P
Bez ljutnje, ali gdje to piše da muslimani ne smiju paliti svijeće?

A u pravu si da je najbitnije šta osječaš u sebi!
 
Član
NIsi rekao da ne smiju nego si rekao da je grijeh sto implicira da ne bi smjeli... Ja upalila, jer islam kao religija nalaze da se sve vjere trebaju postovati...
 
Član
aidic je napisao(la):
NIsi rekao da ne smiju nego si rekao da je grijeh sto implicira da ne bi smjeli... Ja upalila, jer islam kao religija nalaze da se sve vjere trebaju postovati...

Islam kao religija nalaze postovanje drugih religija ali isto tako zabranjuje kicenje mezarja cvijecem,kojekakvim buketima itd.Po islamu se nepale svijece i daki je dobro napisao.To sto si ti upalila svijecu i sto mnogi drugi rade nema veze nikakve sa vjerom.Znaci mozes a i nemoras.

P.S.
Neoplakujte i nezalite za svoje mrtve jer ipak su oni sad na boljem mjestu nego mi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top