Unutrasnjost od Golfa 3 u Golf 2

Unutrasnjost od Golfa 3 u Golf 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znate li nekoga da moze ubaciti unutrasnjost od Golfa 3 u Golf 2. Nekog majstora ili sta vec, da to lijepo odradi? pozz.
 
Član
moze se uraditi ali ce ti bitinizak volan pa ti vidi ako si viskok ko ja 2 metra tesko ces voziti jer sam jednog vozio sa takvom unutrasnjoscu veoma tesko pa ti vidi neznam jesili vidio uzivo kako to izgleda
 

IGY

Član
upravu si u potpunosti Muki, ljepo to izgleda, ali za velike vozace nije funkcionalno
 
Legend
xr4iboy je napisao(la):
moze se uraditi ali ce ti bitinizak volan pa ti vidi ako si viskok ko ja 2 metra tesko ces voziti jer sam jednog vozio sa takvom unutrasnjoscu veoma tesko pa ti vidi neznam jesili vidio uzivo kako to izgleda

IGY je napisao(la):
upravu si u potpunosti Muki, ljepo to izgleda, ali za velike vozace nije funkcionalno

potpisujem,a i nije ni malo maciji kasalj za uraditi
 

MyX

Član
pa nece dirati polozaj volana, samo instrument tablu ubacuje, ja ne vidim nikakvu frku oko toga. Malo ces se pozabaviti elektrikom, tj instalacija ti je najveci problem
 
Član
pa zasto tolika polemika oko toga stavis lift-sjedista iz trice prepraviš ga malo brusilica malo CO2 i to je to
 
Član
TonyMontana je napisao(la):
Znate li nekoga da moze ubaciti unutrasnjost od Golfa 3 u Golf 2. Nekog majstora ili sta vec, da to lijepo odradi? pozz.

nazovi i dogovori se, moze i u keca ako treba
061/262-786
 
Legend
Bila je u Tuzli jos pretprosle godine dvica sa LSD onim vratima i tablom od trojke, uzasno izgleda kilometar sat ti je u krilu a volan medju nogama, imao sam fotke negdje ako nadjem postavim.

TT je nesto drugo :) ali mislim da ti to i nije od tt nego prave se table za pojedina auta sa oblikom TT. To je bila maxi sminka u njemackoj.
 
Legend
Hehe, eh posto je kod mene bez koza unutra fabricki i tapacirunzi i ono sve je bez, ali tabla mi crna, i nadjem sad tablu isto bez boja kozna, i kuko kuko plako cojku i cojk mi kaze za 30 KM :) pa moram otic po nju, mislim da ce se extra uklopit.
 

Lav

Član
ali 30 maraka...
koji sretnik....:)
e da ne otvaram novu temu,prodaje se golf 3 u dijelovima,paako kome treba...
unutra je auto skoro novo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top