Unique Ukranian BIL-2005 Limousine

Unique Ukranian BIL-2005 Limousine

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Treca limuzina koju je konstruisao bivsi Ladin uposlenik.

9080409.008.Mini3L.jpg


9080409.008.Mini2L.jpg


9080409.008.Mini1L.jpg


9080409.008.Mini5L.jpg


9080409.008.Mini6L.jpg


9080409.008.Mini7L.jpg
 
Član
jest nazalost... majko mila... ovi rusi fakat nikad nista normalno nece napravit...
 
Član
Ajjjjjjjj....... Fujjjjjjjj... Kako je samo odvratno. Prednji dio:icon_redface: (isto kao reli auto sa milion farova i maglenjaka), Zadnji dio gromada teska. Sve u svemu nula bodova.
 
Član
6 rora, ne 8...

A niko nije skonto da ima nazad kuku, tako da bi tajkun uvijek imao kucu uz sebe u vidu kamp prikolice hahah :D...koncept i ideja do jaja...dakle povoljan kupac za ovo je slijep covjek, vjerovatno i gluh kako ne bi sluso tudja sranja o ovoj kanti, bogat, ali siromasan jer mora spavat u kamp prikolici , jelte, za to sluzi kuka...:D:D:D
 
Legend
Ima i galeriju, ja sam skuzio sve ali reko da vas pustim da sami zapazate detalje :)

Volan sa koridora :)
 
Legend
Karambolka zadnja od nekog BMW-a, i to cini mi se 5ice, dok je farove iskoristio duple, znaci okrenuo ih je jedne prema drugima, samo ne mogu vise da skuzim do cega je njih uzeo.

Sve je potom ljepo upakovano jedim kvalitetnim kederom :)
 
Član
Meni se cini da su stopke od neke Mazde starije...a sad primjetih gle mu zadnjeg sica ( sofa iz stana haha ) i karniza na prozoru....svoju babu pokrao za pokucstvo hahaha...de ima li jso slika ?
 
Član
heh Boze sacuvaj,a prednji farovi su od onog Sang Syong ili kako se vec zove a i hauba je od istog vozila
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top