Umrezite se!!!

Umrezite se!!!

Kakav naslo :icon_biggrin: a tek kakva ce tema biti :lol:

Naime, o cemu se radi. Svi koristimo Internet, zar ne:icon_question: Pa ne bi bili ovdje i citali ovo da ne :icon_biggrin:

Jeste li se ikad zapitali "da je kako moguce umreziti se preko neta.....":icon_rolleyes:

E pa niste jedini, mnogo ih je bilo, ali niko nije davao rjesenje. Medjutim dala je jedna firma (mada ih sada ima mnogo vise).

O cemu se ustvari radi. Vi ste korisnik koji hoce da se umrezi s nekim na drugoj strani svijeta, kao da se umrezavate preko SWITCHa, iz nekih razloga (99% vas vec misli na jedno ja mislim :icon_biggrin:)

Kako izvesti to, nekim LAN kablom koji je duzine i duzine..... ma daj....

Naime, ideja je zasnovana u tome da se napravi programcic koji ce vas identifikovati jedinstveno prema odredjenom serveru, taj server ce ustvari da sluzi kao jedan veliki SWITCH, i nudice mogucnost da preko interneta ustvari imitira LAN mrezu.

Ideja je odlicna i realizovana, pogodnosti ogromne, a moze koristiti cemu vam zelja.
Vecini koji nisu neki "profi" korisnici i koji nemaju neke teske potrebe za LANom ovo ce se ciniti beskorisnim, ali pazi sad, sta ako bi ste zeljeli igrati Counter Strike u samo izabranoj ekipi, tj ekipi koju samo vi zelite i odobravate, neto kao tipa raja se sastane u igraoni i puca..... nema citeva i ostalih jada.....
Sto bi ste isli u igraonu kada imate Internet kuci, a mozete da se umrezite u LAN preko Interneta.
Dakle pomocu ovoga mozete da kreirate sopstvenu mrezu i dijelite je s kim vi to hocete, i takodje igrate igrica u multiplayer-u iz sopstvenog doma.

Program se zove LogMeIn Hamachi, mozete ga skinuti sa adrese https://secure.logmein.com/products/hamachi2/download.aspx

Instalacija je krajnje jednostavna, po zavrsetku pokrecete program, unosite ime racunara, a zatim se program kaci na server i u roku od nekoliko trenutaka dobijate svoju staticku IP (prema tom serveru). Ponekad je potrebno kliknuti i na dugme On/Off, veliko u lijevom gornjem dijelu ako se program sam ne upali.
Nakon dobivanja IP pristupate kreiranju mreze ili pridruzivanju mrezi, znaci jedan kreira mrezu a ostali se pridruzuju, za kreiranje mreze samo trebate unijeti ime mreze koje zelite i pass i to je to, a onaj ko se pridruzuje mora imati te podatke i tako pristupa mrezi.
Free verzija programa podrzava do 16 korisnika po mrezi.
U narednoj temi cu objasniti kako da se povezete i igrate CS uz pomoc ovog umrezavanja ;)
 
Igrao sam ja vec preko njega, a ako bude nas vise za, ja cu ponovo da instaliram cs (trenutno je obrisan zbog ispitnog roka:icon_smile:)
 
Član
e kad smo vec kod igranja online...

hocu i ja onaj LSF da spielen...regao sam se i trzi mi ono da upisem server i one kurceve neke...sta da upisem? gdje to mogu naci
 
AnDel je napisao(la):
e kad smo vec kod igranja online...

hocu i ja onaj LSF da spielen...regao sam se i trzi mi ono da upisem server i one kurceve neke...sta da upisem? gdje to mogu naci

nisam igrao tako da ne znam o cemu je rijec, ako treba CRACK ili upustvo ili sta vec naci ces s ovim http://www.bhtuning.com/najlaksi-nacin-za-download-svega-t-44828.html
 
Član
ako napravite da se igra lfs preko hamachi zovite, a svaka mu dala ko je skonto vaj hamachi, koristi, vec dugo za sudden strike i supr je jes da SAMO 16 korisnika al vrijedi moze dosta igri da seigra
 
Top