Ukradeno auto!!!!

Ukradeno auto!!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tema nije postavljena u pogresnu rubriku, procitajte do kraja.

Naime, prije dvije veceri drug izasao u kafic na zurku, ispred kafica guzva bila na parkingu i momak fino hop preko trotoara i direkt pred kafic, maltene u bastu. U kaficu sva raja, gazda koji mu je i dobar drug, i naravno ide cuga...
Kroz prozor vidi auto, i tako beze baci pogled auto tu...
Nakon nekog vremena bezveze pogleda kroz prozor, kad auta nema, izadje ispred, auta fakat nigdje.....
Poludio, sto kaze odmah se otrijeznio.
Zovi policiju, zovi onog, zovi ovog, sve poznanike, sve taksiste digao na noge, sve, auto mu nestalo covjek skontao u 10min.
Trazi trazi trazi kad drug mu skonta auto kako se frajer vozika lazerno. Javi drugu koji je u policiskom autu, ovi za njim ali se negdje u guzvi mimoidju, kao otisao je s tvojim autom u prevcu kafica iz kojeg si ti dosao, ovi nazad tamo pod rotacijom, a frajer se fino parkirao i hoce da izadje iz auta, medjutim imao je strucnu pomoc jednog poicajca specijalne jedinice, koji ga je bukvalno iznio iz auta....
Tu nastaje jos gora stvar, momak sav izbezumljen ne zna sta se desava, stize policija, svi iz kafica su izletili, ali srecom po momka sve je proslo dobro, jer je jadnicak mogao da najebe ni kriv ni duzan.
Naime, sta se sve tu izdesavalo, taj momak je bio s drustvom u istom tom kaficu, ali je izasao da ode popiti pice do drugog kafica sam, jer drugovi nisu htjeli, ili je imao drugo drustvo gore,ali ne bitno. Buduci da nije imao svoje auto, drug mu je dao kljuceve od svog, koje je po nesreci isti model (Audi 80), ali momak nije znao gdje mu je taj drug parkirao. Momak je izasao i na prvo auto koje je naisao, kljuc u bravu, pokusao, otvorio, sjeo, kljuc ubacio, okrenuo, upalio i otisao u drugi kafic, sjeo i popio pice, i vratio se nazad u isti kafic, i parkirao auto na isto mjesto.......:lol::lol::lol:
Momak je imao nevjerovatnu srecu da ga policija nije uspjela presresti, cak je i specijala bila na nogama.

Eto, pa da znate, ako uzimate auto od druga, pitajte gdje je parkirao:lol::lol::lol::lol::lol:
 
:lol: Otac na poslu otkljuca i upali i vozi Golf III kljucem od Audi-a 80 (Jaje) a Golfov kljuc ni naviriti ne moze Audi-u :lol:
 
Član
meni prijatelj tako htjeo da otspava u autu i tako je i bilo,ujutru se budi nije njegov golf...zakljuca i ajmo dalje... :lol:
 
Član
Rodjak i ja smo pokusavali otvoriti pezoa od drugog rodjaka, da ga preparkiramo, jer je smetao. Nismo uspjeli otvoriti kljucem vrata, nece pa nece i mi se naljutimo i zanesemo auto, bilo pokraj neke njive parkirano, zabacili ga na prvu brazdu... Kasnije dodje neki covjek, otvori auto, j*e, grebe.... Onda smo skontali da auto nije od naseg rodjaka i da zbog toga nije ni kljuc odgovarao...:icon_biggrin:
 
Član
Ih bre, kljucem od zastavinog keca si mogo da na parkingu otvoris par auta, bio sam sa ocem kad je tako preparkirao jednog sto mu blokirao izlaz...

Sina je napisao(la):
Rodjak i ja smo pokusavali otvoriti pezoa od drugog rodjaka, da ga preparkiramo, jer je smetao. Nismo uspjeli otvoriti kljucem vrata, nece pa nece i mi se naljutimo i zanesemo auto, bilo pokraj neke njive parkirano, zabacili ga na prvu brazdu... Kasnije dodje neki covjek, otvori auto, j*e, grebe.... Onda smo skontali da auto nije od naseg rodjaka i da zbog toga nije ni kljuc odgovarao...:icon_biggrin:

E umro sam od smeha :lol:
 
Član
:lol::lol::lol::lol: ludnica,sad ste ga mogli posjecivat u CUM-u da nije imao srece da se sve otkrije;)
 
Član
ja i kolega smao u gradu uletili covjeku u kadetta crvenog isti ko nas, sa kljucem normalal otkljucali vrata i sjeli...te kad sam ga preupitao odkad on ima siber i crvene presvlake, skontali smo da niej nas...:lol:
 
Legend
pa sad.. kod golfa 2 je brava cudna.. (starija tipa) gotovo da je svaki kljuc golfa moze otvorit.. ali ne moze upalit sigurno.. eh sad kod audija je sasvim druga politika, cak i kod 80 je to sve bilo bolje rijeseno, tako da me bas cudi al et.. ako sam dobro skontao on je kljucem od svog audija otvorio drugog audija istog modela, ali da ga je upalio ... :icon_confused:
 
.nOKe je napisao(la):
pa sad.. kod golfa 2 je brava cudna.. (starija tipa) gotovo da je svaki kljuc golfa moze otvorit.. ali ne moze upalit sigurno.. eh sad kod audija je sasvim druga politika, cak i kod 80 je to sve bilo bolje rijeseno, tako da me bas cudi al et.. ako sam dobro skontao on je kljucem od svog audija otvorio drugog audija istog modela, ali da ga je upalio ... :icon_confused:

to i jeste najcudnije, fino otvorio sjeo i upalio, bez problema, poslije murija kao hajd gdje ti je auto od druga, drug njegov pokazao, on s istim kljucem otvori, sjede i upali, za ne povjerovati, bas zato sto je u pitanju Audi, a ne golf, jer je za golfove poznata prica....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top