ukradeni motori sa kapije

ukradeni motori sa kapije

san

Član
jutros dosao kuci, na daljinskom kliknem a kapija se ne otvara...

imao sam sta i vidjeti na kameri, molim ako iko ima bilo kakvu informaciju
Lijep Pozdrav


[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QYWI7jQhaHI[/video]

ukradena 2 motora liftmaster LA400
Liftmaster-LA400-Swing-Gate-Opener.JPG
 
Član
Al baja ne sisa zivu silu, sta je auta proslo, biciklista cak i neke cure al on radi kao da majstorise kod svoje kuce:icon_mad::icon_mad:
 
Administrator
Jesi li zvao policiju? Jer sigurno je neke otiske ostavio, ako nista bar pri preskakanju ograde ili kada je odlazio i otvorio kapiju:icon_mad:
 
Član
Pa mu koljena ne probusi, prva stvar sto moras je ona ograda da je podignes i dobre siljke da stavis usao je ko u svoje sad mozes plakati, nista orada i nove motore zao mi je ali situacija je haos. :icon_cry:
 

OmO

Član
Samo kakav dobar vucijak u dvoriste i navecer ga pustis, cim neko kroci da ga podere. Nema druge Bgmi. :icon_mad:
 
Član
Prodacu ti ja rotta dobrog :) ne mogu da vjerujem koji idioti, ovo je namjenski bilo, nekom zatrebalo... DaBogda ga iz kreveta bolnickog dizalo ccc
 
Član
Užas,na sta se sve svelo.Jos da je neko naisao i pitao sta radis,dobio bi taj batina.
Samo uvesti zakon kad ti dodje krasti ili sunjati se oko kuce,da ga smijes polomiti,a da ne odgovaras za to.Ne bi bilo ovih stvari,ili da ali u manjem broju.
 

san

Član
Policija je preuzela snimak i pokusace da provjere da li se moze vidjeti ista specificno...

Za motore znam da moram traziti nove da od ovih nema nista, samo nisam znao da ih moram zavariti da se vise nikad nemogu skinuti.

Ako nista bar se nadam da ce ih sprijeciti da dalje kradu, da ih neko moze prepoznati, obavjestiti...

Lijep Pozdrav
 
steta sto nije u boji da se vidi boja skutera sve bi bilo lakse , ali odokativnu visinu momka na skuteru imas , vidis majicu prugastu ili je dux i to ce nekad opet obuci sigurno posebno na skuteru jer puse i ovako po izgledu rekao bi da je skuter speedfight svijetlije boje , isto tako vozac na tenama ima nesto sjajno pa malo zagledaj vozace skutera sigurno se krecu tuda
 
Član
druze ako ima neki objekat blizu tebe da je pokriven video nadzorom pokusaj da pitas njih za snimak koji je nastao oko tih doba dana. morao je proci kraj nekog objekta ili tako nesto da ima neki video nadzor. samo znam da ti je dosla svalerka svi bi iz komsiluka vidili a posto je lopov niko nije vidio.
 
Član
ovaj tebe dobro poznaaje pa se ne cima kad nailaze ovolika auta u kojims si moga biti ti, sve to oni fino izvide sta kako i onda hopa cupa :icon_mad::icon_mad:
 
sta ce se cimat covjek sarafa oko ograde nista cudno i da je policija prosla mogao je reci nece vrata da mi se otvore ili sl. Ja ti kazem nema puno skutera tu sigurno dobro se zagledaj poklopit ce ti se jedan dan da isto obuce
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
sta ce se cimat covjek sarafa oko ograde nista cudno i da je policija prosla mogao je reci nece vrata da mi se otvore ili sl. Ja ti kazem nema puno skutera tu sigurno dobro se zagledaj poklopit ce ti se jedan dan da isto obuce

Ma djaba je sad vjeruj tvoja je greska ona ogradica preso ko u svoje to moras pod hitno podici i siljke staviti jer nebi drugacije koliko sam vidio ni mogao uci u posjed.
 
Top