Ukradena prikolica!!!!!

Ukradena prikolica!!!!!

Član
Nocas, tj. s noci petak na subotu ukradena nam je prikolica, evo prvo par slika, slike su sa PIK-a posto nemam na kompu vise slika...
slika-34976-2010-10-1286567077-velika.jpg

slika-34976-2010-10-1286586313-velika.jpg

slika-34976-2010-10-1286556584-velika.jpg
slika-34976-2010-10-1286646519-velika.jpg


Znaci jutros 1.4. kaze stari nema prikolice ukradena je, kontam prvi april de ne lozi me, kaze idi sam vidi razvaljen katanac, jer je bila svezana debelim lancem i katancem stub, vidim nie sala, zvali policiju, oni kreteni ko kreteni samo uvidjaj napravili i nista, kaze sta bude bude....

Nije bas bilo kakva prikolica, dosta je upadljiva i velika, prikolica je uzvoz iz njemacke, arnjevi i cerada su naknadno radjeni, kao sto vidite sa slika ima udarnu kocnicu i treci tocak, ima i stubove nazad, dodatna svjetla i macije oci, takodje se moze prepoznati i po tome sto je pod iz dva djela. tj. produzivana je, pa je stavljen dodatak na pod, vidi se razlika orginalne daske i dodane daske, imala je udarnu kocnicu.


Molim sve da ako imaju kakvu informaciju da jave, u slucaju da vide da se negdje prodaje ili sl. Pozz i hvala unaprijed
 
Član
a majku im ***** lopovsku i prikolice poceli krasti ,:icon_mad::icon_mad: nadam se da ces uspjeti da je nadjes
 
Član
jebo mater sta ce nekome prikolica:icon_confused:
majku im lopovsku:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
BHT Ovisnik
vidi,sada aktivno kradu prikolice iz prigradskih naselja,u nas su ih par ukrali,prije nekih mjesec dana ukrali su u nas u Ortijesu cak 4 ili 5 prikolica,netko je rekao da je vidio bijelog kombija da kaci,al nije imao pojma o cemu se radi,aktivno se kradu samo da znas,pa ako ti upadne u oko takav kombi (neznam koje marke) da izgleda sumnjivo il nesto razgleda pripazi;)
 
Član
Ocu, ganjat cemo nesto, nikako mi ovo jos ne ide u glavu, stari od jutros nie dobar nikako, 3000 ga je ta prikolica dosla, stvarno je kvalitetna prikolica iz njemacke uvezena...
 
Član
ja da sam na tvom mjestu ja bi svake noci u kola i lagano po naseljima , kad tad bi ga morao upazit' , ka'k su ljudi jadni, da prikolice kradu .... neide mi u glavu nikako:icon_confused:
 
BHT Ovisnik
mnogo je prigradskih naselja u Mostaru,a i ona su velika tako da je to tesko...prikolice se moraju sada kljucati,jer mnogo je slucajeva,mi od tetka uzmemo nekada jos vecu,uvijek je u garazu uparkiram,tesko da sada mogu prenociti ako je vise,daj Boze da je nađes,samo neznam gdje zavrse s njima
 
Član
ebemu drzavu ovakvu i vlast:icon_mad::icon_mad::icon_mad:....stavi druze na pik u oglase da je ukradena.....makar da raja zna pa mozda se potrefi sta....neznam opet..:icon_rolleyes:
 
ArminM je napisao(la):
jebo mater sta ce nekome prikolica:icon_confused:
majku im lopovsku:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

druze ove prikolice su skupe u pm, 100 i vise
polovna pa ti vidi,, a svakakve stoke danas,
sta sve ne kradu:icon_mad::icon_mad:
 
jbg druze zao mi je puno,
i meni je skoro garaza obijena ja otiso u 3 navečer ujutro stari naso katanac u travi razvaljen, i starac hoce da se pojde odneseno mu raznog mehanicarskog alata.
Jbg kako covjek stekne tesko a oni samo ukradu:icon_mad:
 
Top