Ukraden Vw Caddy

Ukraden Vw Caddy

Član
Sinoć/jutros mi je ukraden kedi od firme,reg.oznaka K 24 M 550 .Auto je ukradeno u Mostaru ,iz kruga nekadašnje firme Soko .Ako ga ko negdje slučajno vidi,jer je malo specifičniji od ostalih kedija sa ovom smeđom bojom,neka javi bilo kakvu informaciju na 063 392 100. Neće biti za džabe. Na autu su naljepnice GS ŠPED i broj telefona 063 312 150. Antena na krovu mu je slomljena,lijevi blatobran udubljen,lijevi žmigavac ne stoji baš najbolje,zadnji branik nekada kitovan ,sad kit ispuc'o s desne strane. Milion nekih sitnica. Stvarno bih bio zahvalan za bilo kakvu informaciju,te bi davaoc iste bio nagrađen. Stvarno je ovo otišlo sve u tri pičke materine,počeli su kedije krasti,kruh iz usta uzimati.
 

Prilozi

  • DSC00835.JPG
    DSC00835.JPG
    1,6 MB · Pregleda: 137
  • DSC00836.JPG
    DSC00836.JPG
    1,1 MB · Pregleda: 133
  • DSC00837.JPG
    DSC00837.JPG
    1,4 MB · Pregleda: 136
  • DSC00838.JPG
    DSC00838.JPG
    1,1 MB · Pregleda: 123
Član
Ne znam šta bih ti rekao. Kako mi reče danas stariji jedan policajac,on ne pamti da je ukraden kedi u Mostaru ikada.
 
Član
Sigurno je neko uzeo za neku prevaru ili nesto,boja mu je specifina i nije niko glup da to uzme i nesto..

mada opet ko zna,sumnjam,javi ako ga nadjes i anravno ako saznam nesto javim se poz
 
Član
Ma kakvi,kako vrijeme prolazi,sve su manje šanse da se nađe,tj. nema ih. Danas obiš'o sve ovo oko Mostara da ga ko nije ostavio,nema. To je vjerovatno negdje u dijelovima već,Kiseljak,Posušje,Grude ili slično. Samo kažem,ko je god,zadnje mu bilo u šta je sjeo akoBogda.
 
Top