ukraden usb stick :D

ukraden usb stick :D

Član
sinoc oko 21 sat na parkingu ispred bolnice u zenici dok sam imao hitan slucaj provaljeno u moj golf 2 nakon odvaljene steke i preturanja po vozilu ukraden samo usb stick od cca 3 KM samo onako elegantno izvucen iz modulatora cd player netaknut muzika u gepeku netaknuta.pa kuda ovaj svijet ide ispred bolnice krade da on ukrade nesta vrijedno on ukrao samo usb stick hehehhe
 
Član
USB stick... ne mogu vjerovati...
131.gif
 
Član
ma da sam znao da mu ostavim odkljucana vrata onako mi svo auto izgrebao dok je steku odvaljivao traljav malac nekakav :D
 
trebo covjek da prenese cs sa drugovog kompa. ljudini je gorilo :D sto se tice plejera, vjerovatno se ne kuzi u struju pa nije htjeo cackat :D ko veli sjebacu i njemu i sebi :D :D
 
Član
Golfovi su nesto na meti, drugu u noci sa utorka na srijedu u zavidovicima u centru grada ukrali golf 2 gti, potpuno fabricki model, znaci nije imao nista tunning detalja na sebi da bi necim privukao, ali eto, bagra ne spava
 
Član
kod nas u brezi ukrali golfa 2 momku grob auto bukvalno noge vire iz njega. sreca brzo mu nestalo goriva i samo ga ostave na cesti i odma drugog ukradu na parkingu i uhvate ih u ilijasu kad su ih uhvatili pitali kako ste otzvorili oni kazu kasikicom hehehehhe
 
Top