ukraden radio "evertone" i plavo pojacalo Tuzla..

ukraden radio "evertone" i plavo pojacalo Tuzla..

Znaci ukradeno mi je pojacalo, nezz koje je marke jer je nako starije pojacalo malo je izgreban, plave je boje i malo je veci... i radio "evertone" sa plocicom.. ako ko naidje na to molio bi ga da mi javi ... Woofer su probali ukrast ali nisu mogli izvuc iz gepeka, pa su ga zato isjekli....

evo slika mp3 playera, ali nazalost nemam slike pojacala

dsc01504p.jpg


unaprijed hvala..
 
Član
e svasta...daboga da im za hlj*a to trebalo...dokle vise tako stvarno...ali to je samo neko ko zna da to imas u autu...nece niko ic napamet
 
Taaky je napisao(la):
e svasta...daboga da im za hlj*a to trebalo...dokle vise tako stvarno...ali to je samo neko ko zna da to imas u autu...nece niko ic napamet

vjerovatno je neko ko zna... jer auto je zatamljeno, pojacalo i radio se ne vidi s vana i vjerovatno je znao da plocicu drzim ispod sjedista... al dzaba kad ja opet ne znam ko bi to mogo bit ..
 
Član
street racerr je napisao(la):
Taaky je napisao(la):
e svasta...daboga da im za hlj*a to trebalo...dokle vise tako stvarno...ali to je samo neko ko zna da to imas u autu...nece niko ic napamet

vjerovatno je neko ko zna... jer auto je zatamljeno, pojacalo i radio se ne vidi s vana i vjerovatno je znao da plocicu drzim ispod sjedista... al dzaba kad ja opet ne znam ko bi to mogo bit ..

a fzn je u tome sto sad vecinu obijaju nasumicno i prvo skidaju npr pojacalo pa traze plocicu ak je nadju onda cupaju cd tako da nemora znacit da su znali :icon_sad:
 
Član
j*em im fameliju lopovsku nemoze covjek nista stavit u auto,i ja mislim da je to ipqak neko ko zna sta da trazi,jer sta ja znam sta ima u cijem autu :icon_mad:
 
Član
ima i to svoje..al druze nece u pola dana trazit po autu gdje je ploicac i playera...zar ne...a onda kako on moze znat ima li pojacalo auto..osim ako nije yugo vozikao se po gradu i muzika trestila..ili je vidio na nekom 4umu..sve ima svoje..al mi mozemo samo nagadjat za to;);)
 
Taaky je napisao(la):
ima i to svoje..al druze nece u pola dana trazit po autu gdje je ploicac i playera...zar ne...a onda kako on moze znat ima li pojacalo auto..osim ako nije yugo vozikao se po gradu i muzika trestila..ili je vidio na nekom 4umu..sve ima svoje..al mi mozemo samo nagadjat za to;);)

Na forum zbog tog nisam ni stavljo.. jer sam se bojo ovog.. a muzika se jbg mogla cut al opet mislim da je to neko ko zna
 
Član
E, sve razumem, al samo da te pitam nesto... Kazes da su ti isekli vufer ??? Mislis, bas ga iskasapili ili isekli zice...ako je ono sto ja mislim, onda je to krajnji bezobrazluk ili si se nekom zamerio, probaj da smislis ko bi to mogo da bude...
 
Član
cuj nije mogao woofher izvadit pa ga zato isjekao,,,,:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad: pa nedo bog da ja zateknem nekoga da mi obija auto:icon_mad:
 
Član
gdje su ti to ukrali?
krade se kod nas sve,radi 5 maraka razbijaju prozor,cekam kad cu morati i cigare sklanjati iz auta...
 
Član
jbga brate steta prava..
to najcesce rade likovi s kojima si u kontaktu ono kao 'jarani' ti dobri sa svima...
takvu bagru treba lomiti ti radis i trudis se da si nesto priustis i neki ti bjednik sto se po cjeli dan izlezava 'jednostavno' ukrade i proda u bescjenje:icon_evil:
al nezzz kako niko da ulovi bagru i izdere ljudski...doduse kod nas ovdje kradu u 'timu'..
 
Član
bgm kod mene u naselju sve otvorena auta 24h prozori spusteni samo nema kljuc u bravi al nikad nista ne fali
 
BMW-GTI je napisao(la):
E, sve razumem, al samo da te pitam nesto... Kazes da su ti isekli vufer ??? Mislis, bas ga iskasapili ili isekli zice...ako je ono sto ja mislim, onda je to krajnji bezobrazluk ili si se nekom zamerio, probaj da smislis ko bi to mogo da bude...

isjeko onu membranu il kako se vec zove i izvalio ga iz kutije u kojoj je bio..

lov2xlr8 je napisao(la):
gdje su ti to ukrali?
krade se kod nas sve,radi 5 maraka razbijaju prozor,cekam kad cu morati i cigare sklanjati iz auta...

Na stupinama praking izmedju b6 b7..
 
Top