Ukraden laptop

Ukraden laptop

danas oko podne obijen stan i ukraden laptop
compaq presario m2000 / 2102

saznanja dosadasnja da se laptop pojavio u zenici jer je pravo rijedak sto se tice cijene nevrijedi puno ali vrijedi sadrzaj u njemu pripravnicki i diplomski tak da ako ko sta cuje neka javi

p10001453wb.jpg
 
nisam iz zenice daleko sam ja od zenice nego sam odma znao da je gore laptop zavrsio telefonom je javljeno dje i kako je otisao


samo se moze reci da je raja sa foruma znaci toliko o bht znaci da se citalo cim je objavljeno da je ukraden da su znali kome su ukrali i da su na kraju znali kome ce donijeti tj ostaviti ga uz zamjenu za pare
 
Dobro je da si ga "nasao", zato ne bi bilo lose da ovo admini stave da mogu vidjeti samo registrovani clanovi koji imaju npr. po min 100 postova, il nesto slicno ;)
 
Član
tesko se od toga odbraniti, onaj ko hoce to pratiti vrlo lako ce nabiti tih 100 postova i onda mu je sve omoguceno...treba na drugi nacin pokusati zastititi ili ne objavljivati uopste...

sreca tvoja pa si uspio odmah pronaci...;)
 
Član
Meni su prije 15 ak dana obili stan i klepili laptop i jos par sitnica..

Ako netko naleti na TOSHIBA SATELLITE L30-134 neka cibne PM

http://eu.computers.toshiba-europe.com/innovation/jsp/SUPPORTSECTION/discontinuedProductPage.do?service=EU&com.broadvision.session.new=Yes&PRODUCT_ID=120941
 
Top