Ukraden JVC mp3 player!!!

Ukraden JVC mp3 player!!!

Član
Vcrs oko 11:20 pa do 12h..1.1.2012 god..ukral isu mi moj JVC mp3 player :icon_rolleyes:
Otvorili vrata suvozaceva lagano,slomili policu desno,uzeli plocicu,iscupali mp3 ukrali mi jaknu jos iz auta koja m ije vaznija od mp3a ;)
Mjesto sjeverni logol,kod diskoteke ART put prema med..skoli ;)

evo koji je model

rtifxwcoho15t6y62gw.jpg
[/URL][/img]
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
:icon_sad:
jesu bili kakvi dokumenti u jakni,ili??

srecaa nije bilo nista..ali mi je zao jakne vise nego svega ostaloga ;)..kupio je ljetos u njemackoj kad sam bio :icon_mad: :icon_mad:

funky je napisao(la):
i meni su u sjevernom ukrali zvucnike u po bijela dana...

meni eto nisu zvucnike..ali su mogli sve jebga :icon_rolleyes:

iza bila woofer i trosistmci...eto nisu stete napravili samo slomili ladicu onu i to je to ;)
 

JB7

Član
Zar klepaju kod ART-a? Meni su jednom klepili muziku preko puta higjenskog i nebi ga tamo više nikad ostavio.
 
Član
JB7 je napisao(la):
Zar klepaju kod ART-a? Meni su jednom klepili muziku preko puta higjenskog i nebi ga tamo više nikad ostavio.

Tuga je postalo ovo kod nas u gradu. sve sto imas u autu moras da poneses. kad krenem u grad treba mi i ranac
 

JB7

Član
Jetta TDI je napisao(la):
JB7 je napisao(la):
Zar klepaju kod ART-a? Meni su jednom klepili muziku preko puta higjenskog i nebi ga tamo više nikad ostavio.

Tuga je postalo ovo kod nas u gradu. sve sto imas u autu moras da poneses. kad krenem u grad treba mi i ranac

Jašta,sve više ličimo na Sarajevo što se toga tiče :cool:
 
Član
Skrabo je napisao(la):
Vcrs oko 11:20 pa do 12h..1.1.2012 god..ukral isu mi moj JVC mp3 player :icon_rolleyes:
Otvorili vrata suvozaceva lagano,slomili policu desno,uzeli plocicu,iscupali mp3 ukrali mi jaknu jos iz auta koja m ije vaznija od mp3a ;)
Mjesto sjeverni logol,kod diskoteke ART put prema med..skoli ;)

evo koji je model

rtifxwcoho15t6y62gw.jpg
[/URL][/img]

Zao mi je sto ti se to dogodilo no poukan iskustvom iz Sarajeva u vozilu se nikad (NIKAD) nista ne ostavlja u vidnom polju pogotovo jakna, tasna. 99% kradja se i dese zbog toga.
 
Top