ukraden golf 2

ukraden golf 2

Član
na cengic vili sinoc jutros otrpilike između 02::30 - 03:30 ukraden golf 2
zute boje izvana nije bas najbolje ocuvan a i ni iznutra
dvoja vrata
golf 2 boja zuta
godina 1986
a52-o450

golf je koristen za razne poslove covjek je u autu prevlacio aluminij zeljezo i sve ostalo sto se prodaje na otpadu ako bi ista pronaso od tih materijala

ne radi ni on ni zena ni njegovo dvoje djece taj golf mu je bio znacajan jer je jedino pomocu njega uspio da zaradi i prezivi

broj vlasnika je 062 488 743 ako neko primjeti moze javit i zatrazit i neku nagradu
 
Član
Pronaci ce on to vjerujem, to je ukradeno da se obavi krivicno djelo sa njim vjerojatno i ostavit ce ga negdje na livadi kasnije, barem kod nas tako rade, evo 5-6 auta vec na isti fazon kradu... Ukradu, pa ostave nakon obavljenog poslica...
 
Član
Dabogda im za lijeka zatrebalo :icon_sad: I meni su dvojku ukrali davne 2002, do danas ni traga ni glasa jednostavno auto nestalo sa lica zemlje, nit je ko zvao nit ista
 
Član
jeste zikin pa ja stavio obavjest mozda bude srece
a znas da je od golfa zivio
a svoje ime nisam piso jer na internetu ovako samo koristim nik a ti znas ko je
 
Član
Boze sacuvaj, cuj njegovog golfa maznuli, ccc kakva bagra, a fakat lik zivio od tog auta :(
Danas vidio irfu, ne rece mi nista.
Valjda ga nadje... :(
 
Član
Valjda ce mu bar pola rezervara goriva ostaviti nije ga tesko zamjetiti na livadi ako je zut;)
 
Član
nadam se da ce ga naci,al' cisto sumnjam,ode to u dijelove,zeljezo...
prije 5-6 godina,dajdzi ukradena jetta,skalamerija od auta,truhlo sve,nikakve koristi al' opet odnese,nikad pronadjena nije...
iskreno se nadam da ce ga naci kad' je takva situacija...
 
Početnik
Sta je bilo? Jestel' nasli auto? Tuga jebotee cuj covjek zivio od auta i da ga ukradu :icon_cry:

PEH!
 
Top