Ukinut max. 10 slika !!!

Ukinut max. 10 slika !!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Molio bi da se ukine onaj drek od zabrane na maximalno 10 slika...neki report, galerija + koji smajli i eto problem...

Ukoliko ima vise slike nek se ukine upozorenje i gotovo....

I da se ukine ili prosiri broj znakova u imenu topica, dajte malo kreativne slobode :icon_mad:
 
fazon je u tome sto pise 10 slika. kad stavim 10 slika onda mi kaze da sam prekoracio limit. i tek kad imam 7 slika u postu on to racuna kao 10. iritantno je jako. barem da prihvati svih 10 pa da se nemam sta buniti...
 
Početnik
kaze "10 images", odnosi se i na smajlije i na fotografije... znaci 3 smajlija i 7 fotki i tako...
 
Početnik
ma, potpuno je ok 10-15 images... i na drugim forumima (mnogim) ima isto ogranicenje... nije problem
 
Član
evo da i ja nesto pitam...da ne otvaram novu temu posto je ova vec aktuelna...drago mi je sto ste pomjerili tu granicu sa slikama...al bih volio da znam zasto nemogu da napisem text duzi od 30 karaktera u postu ispod ove linije???...vidim da kod nekih ima i vise od 50 karaktera a ja nemogu da napisem vise od 30!!!...volio bih da mi malo to pojasnite...hvala unaprijed!!!
 

IGY

Član
Deyo je napisao(la):
srdjo je napisao(la):
evo da i ja nesto pitam...da ne otvaram novu temu posto je ova vec aktuelna...drago mi je sto ste pomjerili tu granicu sa slikama...al bih volio da znam zasto nemogu da napisem text duzi od 30 karaktera u postu ispod ove linije???...vidim da kod nekih ima i vise od 50 karaktera a ja nemogu da napisem vise od 30!!!...volio bih da mi malo to pojasnite...hvala unaprijed!!!

Misliš na Signature (Potpis)... To je zato što je prije bila granica od 150, pa su spustili na 20-25, a potpisi su ostali... Znači dugo nisu mijenjali potpis ako vidiš da ima preko 30 karaktera :)

mudar i potpuno tacan odgovor
 
Član
Deyo je napisao(la):
srdjo je napisao(la):
evo da i ja nesto pitam...da ne otvaram novu temu posto je ova vec aktuelna...drago mi je sto ste pomjerili tu granicu sa slikama...al bih volio da znam zasto nemogu da napisem text duzi od 30 karaktera u postu ispod ove linije???...vidim da kod nekih ima i vise od 50 karaktera a ja nemogu da napisem vise od 30!!!...volio bih da mi malo to pojasnite...hvala unaprijed!!!

Misliš na Signature (Potpis)... To je zato što je prije bila granica od 150, pa su spustili na 20-25, a potpisi su ostali... Znači dugo nisu mijenjali potpis ako vidiš da ima preko 30 karaktera :)

aha...tnx na objasnjenju...a hoce li se to mozda mijenjati???
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top