Ugradnja zvucnika u Golf 4

Ugradnja zvucnika u Golf 4

Član
Evo ovako stoje stvari... Kupio sam G4 ima Edition opremu,4 vrata,ali po VW obicaju sve sto NE platis toga i nema,pa tako nemam zvucnike u zadnjim vratima. Imam onu mrezicu i za visoki ton i za veliki zvucnik... Naso sam neke zvucnike original od G4 i ocu da ih ugradim pa me interesuje procedura... Citav ovamo i vjerovatno nema ni instalacije (o Boze) pa ako moze neko detaljnije da mi to pojasni ili ako je neko voljan da mi to odradi naravno ne dzaba iz Dobojske-Tesanjske regije bilo bi jos bolje :)))
I da jesu nazad 16ke ili 17 ke??
 
Član
procedura je jednostavna, raskupusas tapacirunge sa zadnjih vrata, provuces kablove od plejera do zadnjih vrata, skopcas na zvucnike, zavrnes zvucnike, vratis tapacirunge i znaci cepas brate :D
 
Član
Ako hoćeš da se ne zezaš i da ti to neko brzo ugradi nazovi 061/ 646-933 momak se zove Mahir iz Doboja je i reci da ti je Zlaja dao broj ;) :D
 
Član
ok cucu se ja sa njim,ipak neda mi se zezati sa tim,te provuci kabal vamo te skini ono te ono,ima tu posla i zajebancije... bolje da mi to neko profesionalno odradi i miran sam :)))
Hvala zlaja :D
 
Član
Taman htjedoh ti napisat za Mahir-a a Zlaja napisao uglavnom nazovi Mahira i nemas brige on to profesionalno uradi,vjerovatno ga i poznajes peugeot 206 mat sivi mlooogo glasan :D Takoder ako nebude dostupan na taj broj koristi i ovaj: 065-071-107 ;)
 
Član
mahir ce te samo nagovorit da neke basove naguras u gepek:lol:

sala mala, pravog covjeka ti preporucise kolege, poslusaj savjet;)
 
Član
Hafifan je poso, treba dosta strpljenja oko skidanja plastika i ako to već nisi nikad radio samo ćeš naći sebi troška i polomit nešto... A ja mislim da su 16.5cm nazad zvučnici.
 
Član
hvala momci,cucu se ja sa njim sad do vikenda,samo da mi stignu zvucnici,,, trebali bi sutra doc :)
a sivi pezo? poznato poznato mozda cak i znam momka :D
Ugl javim kako je sve proslo :D
 
Top