Ugradnja naslonjaca za glavu na zadnjem sjedistu?

Ugradnja naslonjaca za glavu na zadnjem sjedistu?

Član
Kako najlakse ugraditi naslonjace za glavu na zadnjem sjedistu posto nema rupa za naslonjace.Ako nesto znaci sjedista su od golfa 3.
 
Član
vecina sjedista ispod one spuzve ima metalnu konstrukciju koja vec ima predvidjene rupe za zadnje naslonjace. samo treba pronaci te rupe probusiti ih i ubaciti one plasticne nosace naslonjaca pa onda ubaciti naslonjac i to je to.
 
Član
ja sam sebi na jettu stavio nazad naslonjace za glavu skino sa stari prednji sjedista i izvadi kompletno izbusi dvije rupe nazad i stavio plastiku crnu u koju ide naslonjac za glavu
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
vecina sjedista ispod one spuzve ima metalnu konstrukciju koja vec ima predvidjene rupe za zadnje naslonjace. samo treba pronaci te rupe probusiti ih i ubaciti one plasticne nosace naslonjaca pa onda ubaciti naslonjac i to je to.

Pogledat cu da li se osjeti pod prstima ili cu negdje vidjeti na golfu 3 gdje imaju vec ubaceni naslonjaci pa probati izmjeriti razmake.;)
 
Član
golff je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
vecina sjedista ispod one spuzve ima metalnu konstrukciju koja vec ima predvidjene rupe za zadnje naslonjace. samo treba pronaci te rupe probusiti ih i ubaciti one plasticne nosace naslonjaca pa onda ubaciti naslonjac i to je to.

Pogledat cu da li se osjeti pod prstima ili cu negdje vidjeti na golfu 3 gdje imaju vec ubaceni naslonjaci pa probati izmjeriti razmake.;)

ajd ako nađeš to tj ako uspiješ to sredit javi to bi i ja sebi stavio isto nemam rupe na sjedištima a neznam jel ima dolje ono ostalo šta treba biti :)
 
tesko da ce te napipati prstima te rupe jer preko njih idu spuzve koje jisu isjecene..... uzmi manje sjediste i pokusaj skinuti presvlaku i rastaviti ga, nacic ces rupe kao sto emirex kaze
 
Top