ugradnja monitora u golf II

ugradnja monitora u golf II

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
trazim od vas prijedloge gdje bi namontirao monitor u g II

dali da uradim kao sto je u Golf MK2 1.8 16V Alpine monitor umjesto mjesta ca radio i komandi za ventilaciju, a radio pomjeriti u prostor ventilacije ili

pa dajte prijedloge,
 
Član
moj prijedlog je da ga ugradis kod pepeljare, ofirno je vise postalo to kad svako vidi izvana
 
Član
Idealno da bude malo uvucen, pa ako se vec ne moze izvaditi, da mozes iskombinovati neki plasticni pokrov, kao recimo u cliou 1 ili p405 oni poklopci koji sakrivaju radio, inace ce ti prvi narkic koji to ugleda rasturiti auto :(
 
Početnik
ima moj frend gotovu konzolu za monitor a dodje na mjesto gdje je na tvojoj slici smjesten taj alpine mp3 i taj uredjaj ispod njega ... on je stavljao manji monitor od tog na slici ...
 
Član
Akoje je velicine ustvari monitor? I slazem se sa nekim ko je to rekao ranije,prvi narkoman ti razbija staklo. Meni su ukrali jedno 15 CD playera, i sad imam obicni, najobicniji kasetofon. dosadio mi da ih snabdijevam. I to su mi zadnji put ukrali samo pola CD-a, plocica je ostala kod mene, pa ako nekome treba plocica od Sony-a...:icon_biggrin:
Ako ces vec postavljati,postavi ispod pepljare,ili najbolje na krov. iznad zadnjeg sjedista. Ja bih tamo postavio, ako nije navigacija. spustis sjediste, film,kokice... koke, koketine i kokarde:icon_biggrin:
 
Član
ne znam koliko je to pametno kod nas ugradjivat...
ima moj rodjak taj display..al je montazni i lako se skida,dobio jos torbicu malu tak da ga uvijek nosi sa sobom
ne isplati se jaknu ostavit u autu a kamo li display
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top