Ugradnja led trake

Ugradnja led trake

Član
Pozdrav, odlučio sma kupiti led traku koju namjeravam ubaciti u auto, tačnije ispod nogu vozača i suvozača. Ono što mene interesuje, jeste sam postupak ugradnje, odakle uzeti struju 12v (da li je to moguće sa sijalice na vratima, radi se o golfu IV), na šta trebam obraditi pažnju prilikom ugradnje, samih led traka i sličnog. Ako je neko već radio ili pisao o ovome izvinjavam se..i nadam se da mi možete pomoći?Hvala
 
Član
Nemoj led traku, uzmi led panel sa 3 diode. Struju uzmeš zavisno od toga šta hoćeš. Kod mene na Mondeu ima fabričko osvjetljenje koje se pali kada se vrata otvore, naravno malo sam ga prepravio i dodao na to još da svijetli slabijim intenzitetom dok se auto vozi. Ako hoćeš samo kad se vrata otvore uzmi sa stropa ili neke sijalice koja se pali samo kada se vrata otvore ili auto otključa. Ako hoćeš stalno onda je postupak isti.
 
Član
Nemoj led traku, uzmi led panel sa 3 diode. Struju uzmeš zavisno od toga šta hoćeš. Kod mene na Mondeu ima fabričko osvjetljenje koje se pali kada se vrata otvore, naravno malo sam ga prepravio i dodao na to još da svijetli slabijim intenzitetom dok se auto vozi. Ako hoćeš samo kad se vrata otvore uzmi sa stropa ili neke sijalice koja se pali samo kada se vrata otvore ili auto otključa. Ako hoćeš stalno onda je postupak isti.

Pa da, u principu želio bi da ugradim, kad otvorim vrata da se upale trake i obrnatno. Pa me interesuje da li je moguće uzeti struju sa te sijlice na vratima?
 
Top