Ugradnja Android telefona u auto

Ugradnja Android telefona u auto

Član
Pozdrav ljudi. Interesuje me sta je potrebno sve i koji je princip spajanja android telefona ili tableta u auto.
 
Punjac i aux ulaz potrebni :) napravis drzac za tablet u konzoli i iza njega dovedes kablove i pokopcas. Sa prednje strane blendu i cao bao
 
Član
Potrebno
  1. Telefonski Punjač za auto 12v kako bi ti držao telefon u životu (iskopčati dok je auto ugašen)
  2. Aux kabal (1m najbolji) 3.55mm inače onaj kao u slušalice što ide, dakle oba kraja 3.55mm
  3. Držač za Telefon ili Tablet
  4. Ulaz za aux kabal na radio uređaju, ako nemaš ovaj ulaz na radiu' kupuj drugi radio ili što je jeftinije FM transmiter
Dakle, sve to spojiš, punjač u telefon, jack 3.55mm iz telefona u radio ili FM transmiter, nađeš tamo aux source na radiu' i puštaš muziku, ukoliko ti bude trebalo detaljnije, obrati mi se u private poruci, pozz.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Potrebno
  1. Telefonski Punjač za auto 12v kako bi ti držao telefon u životu (iskopčati dok je auto ugašen)
  2. Aux kabal (1m najbolji) 3.55mm inače onaj kao u slušalice što ide, dakle oba kraja 3.55mm
  3. Držač za Telefon ili Tablet
  4. Ulaz za aux kabal na radio uređaju, ako nemaš ovaj ulaz na radiu' kupuj drugi radio ili što je jeftinije FM transmiter
Dakle, sve to spojiš, punjač u telefon, jack 3.55mm iz telefona u radio ili FM transmiter, nađeš tamo aux source na radiu' i puštaš muziku, ukoliko ti bude trebalo detaljnije, obrati mi se u private poruci, pozz.
Daj jarane smanji ovaj Avatar
 
Član
Moze se to napraviti, moras rootovati tablet ili tel da bi kad ugasis auto ugasio se i uredjaj. Imas na yt kako to uraditi. Naravno sam se pali kad upalis auto.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top