Udes u Zenici ??

Udes u Zenici ??

Pozz raja, nisam primjetio da je neko objavio ovo?

http://www.avaz.ba/vijesti/crna-hronika/vozac-tesko-povrijedjen-u-saobracajnoj-nesreci-u-zenici


Neko s foruma ili?
 
Član
Nije s foruma. momak, 18 godina. Kazu da je razlog cuko na cesti, mada ce prije bit da je vozio prebrzo i izgubio kontrolu... Momak je, kako mi rekose, u komi, valjda bude ok... Inace, treci udes u 3 dana u Zenici, koji sam ja vidio...
 
Super Moderator
Bas juce gledam ovo brate jest ga smoto ja sam se bas zapitao da li je momak ziv. Juce pisalo da je momak povrijedjen ali ne toliko tek sad pise da je u komi
Brz oporavak mu zelim
 
nema mi mrze dionice,al sto ti je rec sudbina,pogledajte kojim dijelom je udario u stablo :icon_eek: :icon_sad: Brz oporavak zelim momku
 
Član
Nije u komi , nego ga uspavali jucer zbog izljeva krvi , inace operisao nos kad i ja, i rana pukla .Danas se probudio medjutim valjda bio agresivan , pa ga opet uspavali ..Stabilno stanje..Nece imati operaciju glave ..Na intenzivnoj je jos .. Bit ce dobar Nizar aBd.. Inace momak je super, malo brze vozi , i u trenutku udesa je brzo vozio , a postoje dvije price, jedna je trkanje sa rodjakom , druga prilikom brze voznje cuko izletio ..e sad ..on jedini zna sta je istina..
 
Član
Svaki dan skoro prodjem autom ovom ulicom, pa sa tako vidjeo i ovaj udes.
10000% samo brza voznja, bas na onom dijeli ima 2 sahta razmaka 10m koji su vremenom potonuli i sad su to 2 rupe.
Moguce da su i one uzrok nesreci + brza voznja.
Sve u svemu brz oporavak zelim momku.
 
Član
Ovdje nema drugog krivca do njega samog. Iskreno se nadam da ce momak se oporaviti i ubuduce paziti sta radi, za sve ima i mjesto i vrijeme, pa tako i za gasanje.
 
Top